«Ніч науки» у Харкові

Вівторок, 24 вересня 2019, 10:52
«Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна разом з низкою провідних освітніх та наукових установ Харкова відкрив свої двері для всіх допитливих, що побажали взяти участь в акції «Ніч науки у Харкові».
«Ніч науки» у Харкові

Як повідомили у прес-службі ХОДА, участь у заході прийняли 16 вишів Харківської області. 

В освітньому проєкті взяв участь і Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. Гостей вишу знайомили з роботою лабораторій та кафедр, також продемонстрували різноманітні експерименти й досліди, наукові досягнення та новітні технології. Захід відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Мені дуже приємно, що вища освіта та наука Харківщини займають перші позиції в Україні. Харків – це знаний центр розвитку науки не лише в нашій країні, але й поза її межами, - сказав Анатолій Бабічев. - Сьогодні в Харківській області створена система роботи закладів вищої освіти та наукових установ, які спільно працюють завдяки раді ректорів та університетському консорціуму. Обласна влада й особисто голова ХОДА Юлія Світлична приділяє багато уваги питанням популяризації науки серед дітей і молоді. Якщо покажемо, що займатися наукою – цікаво, тих, хто обиратиме саме цю сферу діяльності, стане більше. Ми розуміємо, що розвиток економіки можливий лише з розвитком науки й освіти».

У ХНУ ім. В.Н. Каразіна були представлені колекції каменів та мінералів, унікальних комах. Також проходили демонстрації хімічних, фізичних і біологічних дослідів, гості заходу могли подивитися під мікроскопом на різноманітні мікроорганізми, ознайомитися з роботою потужного лазера, генератора Тесли, гармати Гауса, іонофону, пройти практичну психодіагностику й отримати кваліфіковані поради щодо життєвої функціональності, стресостійкості, виміряти рівень радіації та забрудненість води.

comments powered by HyperComments