Фото

12:46
В харківській Муніципальній галереї стартувала виставка Сергія Петлюка під назвою «Елементарна маніпуляція», яка складається з окремих арт-об’єктів та відеоінсталяцій. Назва виставки була обрана невипадково. За словами автора, маніпулюючи різними предметами, він хотів показати те, як легко можна змінити їх зміст та сенс. Сама виставка триватиме до 19 лютого.
07:41
В галереї «Come in art gallery» стартувала виставка міжнародної плакатної акції під назвою «Соня Делоне 130». Най ній представлені плакати, які надали учасники Асоціації дизайнерів-графіків «4-й Блок». На експозиції можна побачити кращі роботи, відібрані організаційним комітетом. Сама виставка присвячена 130-річному ювілею Соні Делоне, всесвітньо відомої художниці напрямку арт-деко, яка народилася та провела своє дитинство в Україні.
21:39
Сьогодні в ЄКЦ «Бейт Дан» пройшов науково-розважальний захід «Ядерна зима». Відвідувачі мали нагоду подивитися на роботів від Центру робототехніки «Ботеон», взяти участь в майстер-класах, які проводили вчені лабораторії, обміняти пластикове сміття на сувеніри, дізнатися, що криється за таким поняттям, як «Ядерна зима» тощо. Загалом, цей захід був спрямований на популяцію науки. Також він мав спонукати відвідувачів замислитися над актуальними екологічними проблемами.
07:18
Харківський Літмузей спільно з ФРІ відтворювали реалії дисидентського минулого: розповідали про життя дисидентів, декламували вірші Стуса та співали пісні, читали лекції, присвячені тим часам, знайомили присутніх з «дисидентською» кухнею та обшуками тодішньої інтелігенції. Особлива увага була приділена саме Василю Стусу – як одній з найяскравіших постатей дисидентського руху.
17:21
Сьогодні на вулиці Гоголя офіційно відзначається «День однієї вулиці». На цілий день вулиця стала повністю пішохідною. До уваги відвідувачів –екскурсії, майстер-класи, виставки, різноманітні розваги та колоритні гоголівські персонажі.
21:30
Сьогодні до Харкова завітали львівські студенти, які в честь свята влаштували різдвяний вертеп. Правда, не зовсім традиційний – в них згадуються такі сучасні події, як війна на Донбасі, а поруч зі звичними персонажами, такими як янгол, смерть чи чорт, глядачі могли побачити сатиричні пародії на всім відомих осіб.
20:53
Сьогодні в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відкрилася експозиція авторських іграшок «Сезон ляльок». На ній свої роботи продемонстрували автори з Харківського обласного об’єднання майстрів авторських ляльок та ведмежат Тедді, якому нещодавно виповнилося десять років. На виставці можна побачити найрізноманітніші роботи – починаючи від м’яких іграшок і закінчуючи реалістичного вигляду фарфоровими ляльками.
17:13
24 грудня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» стартувала виставка під назвою «Різдвяний подарунок Слобожанщині». Це вже п’ята ювілейна виставка, в якій беруть участь викладачі художніх шкіл та художніх відділень шкіл естетичного виховання Харківщини. Всі роботи об’єднані однією «зимовою» тематикою, де відображається бачення художників зими, Різдва та Нового року.
11:30
В Літературному музеї пройшов захід, присвячений футуристам та футуризму як напрямку. До уваги відвідувачів – читання віршів поетів-футуристів, складання власного футуристичного маніфесту, міні-лекція "Шлях до смайлів та інфографіки: мова футуристів і сучасність" та майстер-класи зі звукових маніпуляцій і складання поетичного техноконструктору.
12:53
В харківській книгарні є відбувся вечір україномовної поезії та прози. В заході взяли участь харківські автори, які пишуть свої твори саме українською мовою. Вони зачитали свої вірші та уривки з прозових творів. У кожного було в запасі близько семи хвилин, щоб ознайомити присутніх зі своєю творчістю.