Фото

22:18
29 листопада в Харкові відбувся Кліматичний марш, який має привернути увагу громадськості до найбільш актуальних екологічний проблем сучасності. Стартував він біля ХАТОБУ. Активісти колоною рушили в сторону площі Свободи, скандуючи гасла на зразок «Наша природа – не їх бізнес», «Природа наш дім – він повинен бути збережений», «Зміни систему, а не клімат» тощо.
23:16
Поки Україна вшановує пам'ять померлих від голодоморів у окупованому Донецьку сьогодні, 28 листопада відбувся фестиваль національних страв. Як повідомляється, в Парку кованих фігур жителі та гості міста куштували традиційні страви національностей, що проживають на території Донбасу, а також отримували масу позитивних емоцій від святкового концерту. Захід відвідав глава так званої ДНР Олександр Захарченко, який з великим задоволенням продегустував страви і відзначив важливість проведення подібних заходів для згуртування жителів псевдореспубліки.
21:47
28 листопада біля пам’ятника Шевченку харків’яни влаштували свічкову ілюмінацію, виклавши із запалених свічок хрест. Пам’ять загиблих під час Голодомору вшанували хвилиною мовчання. Інша свічкова ілюмінація була вже на площі Свободи, куди навідалося дещо більше мешканців міста.
18:05
28 листопада мешканці Харкова зібралися біля Пам’ятного хреста жертвам Голодомору 1932-1933 років, щоб вшанувати їх пам’ять. Вони підносили до хреста квіти, хліб, запалювали свічки та лампадки. На заході були присутні представники УАПЦ та УГКЦ, які провели там молебень.
17:40
21 листопада в парку Шевченка відбулося відзначення другої річниці Євромайдану. Розпочався захід з хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам’ять всіх загиблих. На імпровізованій сцені виступили учасники київського та харківського майданів, які згадували тодішні події.
13:43
18 листопада під час сесії міськради відбулася акція, в якій взяли участь небайдужі мешканці міста. Перед входом до міськради вистроївся кордон міліції. Чимало громадських активістів, чиї імена були заявлені в списку, не пустили на засідання. Вони написали колективне звернення в прокуратуру.
11:18
14 листопада в галереї «Come in» стартувала виставка «Ботаніка», яка являє собою авторський проект Тетяни Малиновської та Артема Волокітіна. На ній представили свої роботи художники з різних міст України – Харкова, Києва, Одеси, Донецька, Запоріжжя і Севастополя. Головною темою виставки стало флористичне різноманіття, а вимоги, виставлені до робіт, були дві – строгість композиції та свобода техніки.
21:53
8 листопада в Харкові відбувся вже другий Ярмарок громадських ініціатив – «Соціальний Vitamin-В». В його межах пройшли різноманітні презентації, майстер-класи та квести, під час яких представники різних громадських організацій мали нагоду познайомити харків’ян зі своєю діяльністю. Завершився ярмарок показом показ фільму від Docudays UA.
10:08
3 листопада у драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка пройшов студентський перформанс, присвячений українському письменнику та драматургу Миколі Кулішу. Захід був приурочений до роковин чергового злочину совєтської влади, коли до 20-річчя жовтневої революції було розстріляно 1111 в’язнів, серед яких близько третини були українцями.
23:03
В Харківській муніципальній галереї триває виставка Віталія Куликова. До неї увійшли роботи, написані художником за останні 5 років. Виставка проходить в межах масштабного ретроспективного проекту «IN MEMORIAM», присвяченому творчості художника. А 29 жовтня в Харківській Муніципальній галереї стартувала теоретична платформа проекту.