Фото

15:28
Виставка перекладів Святого Письма українською, російською, латинською, англійською та іншими мовами, дискусія на тему надійності тексту Нового Заповіту, Свята Літургія і виступ голови Східного регіонального представництва Українського Біблійного Товариства Володимира Агафонова.
23:36
Крім картин харківських художників, у великій залі розміщені деякі предмети старовини, одяг, документи, історичні карти. У малій залі триває виставка живопису, декоративно-прикладного мистецтва і малярства сучасних авторів.
17:38
За лісом видніються околиці давнього села Мала Перещепина. До сьогодні, тут збереглося дуже багато хат з очеретяними стріхами, вік яких сягає понад сто років.
18:11
Для когось кава – це лише ранковий ритуал чи заряд бадьорості, але є справжні гурмани, котрі вважають її високим мистецтвом смаку та аромату. Історія цього напою огорнута давніми легендами. Дізнатися про них та скуштувати справжньої фрешкави запрошує «Золотий дукат» - кав'ярня, де з 19 березня по 15 квітня проводитимуться дегустації різних сортів. «Антігуа Гватемала», «Замбія», «Індія Монсунет Малабар» та «Бразилія Бурбон» – герої найближчих чотирьох тижнів.
23:47
Вже декілька днів поспіль триває вирубка дерев біля Харківської гімназії № 83, що розташована між станціями метро «Площа Повстання» і «Завод ім. Малишева» на перетині Московського проспекту і вулиці Тарасівської.
20:00
На канцелярські товари лише у першому турі було витрачено більше 136 тисяч гривень (це для 119 дільничних виборчих комісій та однієї окружної). Крім того, документів про перераховані кошти податків з платні членів дільничних виборчих комісій та окружної теж не надходило. Увесь фонд заробітної платні працівників комісій округу № 183 становив близько двох мільйонів гривень, з яких 15 % мали перерахувати на сплату податків.
19:23
На звивистому березі Сіверського Дінця розташоване одне з найбільших міст Харківської області – Ізюм.
01:46
Найбільша частина виставки присвячена квітам. Це чудові букети, квіти, які ростуть і самотні одинокі троянди. Поряд – розміщені весняні пейзажі, натюрморти і філософські картини з комбінованими стилями зображень.
11:04
9 березня 2012 року у залі Спілки Письменників відбувся вечір пам'яті видатного поета, лауреата Шевченківської премії 1993 року, відомого дисидента, правозахисника, публіциста, Степана Сапеляка. Вечір відбувся у зв'язку із сороковинами смерті поета, які припали на святкування дня народження Тараса Шевченка.
07:53
Металевий паркан було поставлено прямо під вікнами квартир двоповерхового будинку, що розташований по вул. Революції, 13 (центральна частина міста). Відповіді від харківських чиновників на запитання про те, хто і що планує будувати в цьому маленькому дворику отримати так і не вдалося.