Астрологічний прогноз на 9 квітня. Забезпечимо надійний тил

Середа, 9 квітня 2014, 09:00
10-й/11-й місячний день (розпочнеться о 13.41). Місяць у Леві. Поки триває 10-й місячний день, всі сили треба спрямувати на зміцнення стосунків у родині, на благоустрій житла.
гороскоп
А робочий час присвятити рутинним поточним справам. Із бізнесом краще перечекати. Великих угод бажано не укладати і контрактів не підписувати. Можливі помилки сповільненої реакції і нездатності швидко міркувати.

Після полудня настане найбільш енергетично потужний день місяця. Все, що ви вживаєте в цей час, треба робити усвідомлено. Приступати до дій необхідно тільки в тому випадку, якщо усвідомлюєте весь процес до кінця. Обов'язкова умова - довести розпочату справу до логічного результату.

І, головне, - не плануйте на цей день дуже великі інтелектуальні або фізичні навантаження.

Крім того, з сьогоднішнього дня в наше життя повернуться для остаточного опрацювання питання, що мають велике значення для майбутнього.

Родинні зв'язки в 11-й місячний день дуже важливі: надійний тил забезпечить вас силою, оптимізмом, рішучістю.

Ближче до вечора не виключена поява можливості несподівано швидко вирішити якісь домашні справи, в яких допоможуть оточуючі.

Уважніше поставтеся до продуктів харчування, які ви вживаєте в їжу, при можливості раніше ляжте спати.

Рекомендується більше пити рідини у вигляді соків, відварів, особливо через годину після фізичної роботи. Також в цей день сприятливо починати лікувальне голодування.

У медичному відношенні з 11-м днем пов'язані хребет і куприк. Нераціональне використання енергії дня може викликати болі в спині.

Колір дня - золотистий, жовтий, оранжевий, темно-червоний.

Камінь дня - місячний камінь (підсилює інтуїцію).