Міжнародний фонд «Відродження» — українська благодійна неурядова організація, заснована у квітні 1990 року.
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» з 1997 року працює в напрямі запобігання торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, ліквідації всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві, сприяння дотриманню прав людини, гендерної рівності та захисту прав дітей.
«Автомайдан» — мобільний підрозділ Євромайдану, який складався з групи самостійних колон автомобілістів. Створений 30 листопада 2013 року. Його учасники виконували екстериторіальні завдання мирного спротиву владі, такі як: патрулювання вулиць, блокування адміністративних будівель і помешкань членів режиму, супроводження та евакуація активістів тощо.
«Чесно» — громадянський рух, започаткований групою активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин». Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції «Фільтруємо парламент за 24 години» — за рік до чергових парламентських виборів в Україні. Публічна презентація громадянського руху «Чесно» відбулась 9 грудня 2011 року.
Мистецьке об'єднання «Остання Барикада» («ОsтаNNя Барикада») — українська громадська організація, заснована 2006 року. Очолюється нардепом України Олесем Донієм.
Харківська правозахисна група (ХПГ) — одна із найстаріших та найактивніших українських правозахисних організацій. Очолюють її Євген Захаров та Ірина Рапп.
Громадянський рух «Відсіч» — український громадянський безлідерний рух, який виник у лютому 2010 року як реакція на новоприйдешній режим Віктора Януковича та пов'язані з ним антиукраїнські та соціально-економічні деградаційні тенденції.
Всеукраїнське об‘єднання «Батьківщина» — українська політична партія, очолювана екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.
Всеукраїнська громадська організація «Громадянська позиція» — українська політична партія, яка очолюється Анатолієм Гриценком. Зареєстрована Міністерством юстиції 24 березня 2005 року.
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» — українська націоналістична партія, зареєстрована в 1995 році. Почала діяти з 1991 року. До лютого 2004 року мала назву Соціал-Національна партія України. Лідер партії — Олег Тягнибок.
Партія «Самопоміч» — українська політична партія, лідером якої є міський голова Львова Андрій Садовий. Зареєстрована 29 грудня 2012 року. Її назва перегукується з громадським об'єднанням «Самопоміч», створеним Садовим у жовтні 2004 року.
Народний фронт — політична партія, створена Арсенієм Яценюком і Олександром Турчиновим у 2014 році.