В Україні, попри недостатність належного законодавства, починають вже організовувати соціальні підприємства з метою розв'язання екологічних та соціальних проблем. За їх допомогою створюються робочі місця, проводяться навчальні тренінги, надаються різні соціальні послуги, а отриманий прибуток соціальні підприємці часто жертвують на діяльність громадських організацій. Також популяризуються в Україні й інші моделі - соціальні підприємства створюються на базі громадських організацій.
Українська Асоціація Дослідників Жіночої Історії (УАДЖІ) була заснована восени 2010 групою науковців, чиї дослідницькі та викладацькі інтереси значною мірою зосереджені у ділянці жіночої та ґендерної історії.
Павло Гончаров очолює громадську організацію «Всеукраїнське об’єднання ветеранів. Харківське обласне відділення», веде активну громадську діяльність, спрямовану на захист пенсіонерів, захист української мови, культури, прав людини і протест проти продажу землі.
Закінчився 2011 рік. Тож спробуємо підбити підсумки роботи нашої організації за минулий рік. Основним досягненням, на наш погляд, є те, що за допомогою спецвипусків нашої газети та сайту у мешканців Пісочина, Рай-Оленівки та Надточіїв є можливість отримувати актуальну інформацію, обмінюватися своїми думками щодо життя усієї громади.
За умови, звичайно, що українці виявлять достатню активність у процесі голосування. Об’єктивно, міста України мають всі підстави здобути велику кількість голосів. Для цього необхідно лише, щоб наші численні користувачі Інтернету дружно за них проголосували.
РIЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ архиєпископа Харківського і Полтавського ІГОРЯ всечесному священству й побожним мирянам Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви
Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні позову мешканки селища Кам’янка Тельманівського району Донецької області Варвари Камаралі. Вона намагалась довести, що Українська Православна Церква Київського Патріархату не має жодних прав на храм Вознесіння Господнього, а рішення донецької обласної адміністрації від 1996 року є недійсним. В.Камаралі просила, аби церкву повернули громаді, але обізнані з ситуацією особи вбачали в цьому спробу рейдерського захоплення храму з боку УПЦ Московського Патріархату.
Сьогодні Центр громадських ініціатив «Народна дія» за підтримці Інтернет – блогу «Компас інформаційний» та Каналу громадського телебачення «Досвід» (який працює в системі YouTube) провів запис відеопередачі «Обрії. Підсумки року».
17 грудня 2011 року в Київському міському будинку вчителя представники п'яти лівоцентристських партій України утворили нову лівоцентристську партію на базі партії "Справедливість”
Наприкінці листопада у Львові відбулася підсумкова конференція заключного етапу цьогорічного проекту “Прозора Україна для Східного Партнерства. Медійне та громадське сприяння”, участь в якій взяли кілька десятків українських та польських учасників.
В останні роки все менше культурних заходів проводиться для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Гостро стоїть питання створення умов для духовного, естетичного та культурного розвитку цих категорій дітей для зменшення можливого ризику вчинення ними правопорушень.
Народні обранці вирішили визначити процедури консультацій з громадськістю без самої громадськості. Саме так відбулося 14 листопада на першому засіданні підкомітету з питань місцевого самоврядування Верховної Ради, присвяченому підготовці до другого читання законопроекту № 3654 «Про внесення змін до деяких законів України щодо участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення»