Кінець ХХ ст. позначився крахом двох утопій, що визначали геополітичну ситуацію по Другій світовій війні.
Владика Ігор пояснив Євангельську історію та провів паралель між нашим часом та давниною.
Сучасна Партія Комуністів України (КПУ) все ще має своїх прихильників, серед яких, здебільшого, люди похилого віку, пенсіонери. «Партія… бере на озброєння лише такі засоби, що відповідають найвищим цілям класової боротьби».
Протягом десятків років комуністи керували всіма ділянками суспільного життя українців та народів інших радянських республік, маючи абсолютну владу. Тисячі й тисячі людей цілими родинами було засуджено, репресовано, вислано або вбито.
У студії збираються письменники різного віку. Обговорення, критика, дискусії, написання і презентації нових творів є основним заняттям членів цього літературного осередку, який очолює Антоніна Тимченко. Вона і поспілкувалася зі «Справжньою вартою» про діяльність студії.
Літературна студія «Назустріч» працює більшою частиною з дітьми. Маленькі письменники вивчають там ази віршування і прози. Антоніна Тимченко, яка очолює літературний клуб і розповіла «Справжній варті» про його діяльність.
У Харкові діє нова, але достатньо потужна правова організація «Дума». Її очолює відомий правозахисник, колишній помічник міністра внутрішніх справ України з питань дотримання прав людини Юрій Чумак, який і розповів «Справжній варті» про діяльність центру.
Братство, власне, українських ветеранів являє собою приклад того, як уже не молоді люди, виховані за часів совєтського панування в Україні, змогли здолати в собі комплекс совка і стати патріотами своєї справжньої Батьківщини - Незалежної України. Одним з них є пан Владислав Чалий, який очолює обласний осередок вищезгаданої організації.
На політичній мапі регіону та цілої країни завжди помітне місце займала та займає Українська Національна Асамблея, більше відома як УНА-УНСО.
На політичній мапі регіону та цілої країни завжди помітне місце займала та займає Українська Національна Асамблея, більше відома як УНА-УНСО.
Світлана Краснянська давно відома своєю безкомпровісовою боротьбою за права найманих працівників. Її організація є не дуже зручною для будь-якої влади, власника або керівника тієї чи іншої структури. Тим не менш, саме такі утворення допомагають тримати хоч якийсь баланс в нашій, ще далеко не демократичній країні, де права пересічної людини дотримуються далеко не завжди.