Новини

11:57
Митрополит Черкаський і Канівський Софроній з Української православної церкви Московського патріархату закликає проводити богослужіння українською мовою. Деякі приходи області скористалися із заклику ієрарха.
23:37
5-6 квітня 2013 року єпископ Української Лютеранської Церкви (УЛЦ) В’ячеслав Горпинчук відвідав парафію «ВСІХ СВЯТИХ» УЛЦ у Харкові. 5 квітня єпископ та пастир Ніл Шрейдер із Вісконсинського Євангельсько-Лютеранського Синоду, що служить парафії «БОЖЕСТВЕННОГО МИРУ» в м. Сієтл (США), мали зустріч із пастирем парафії «ВСІХ СВЯТИХ» Віктором Хаустовим та членами Ради Громади (лідерами парафії із мирян), на якій обговорили поточні питання життя українських лютеран в Харкові.
15:55
7 січня на Різдвяне Богослужіння у Громаду Української Лютеранської Церкви «ВСІХ СВЯТИХ» прийшли лідери руху «Україніка», члени Громади «ВОЗНЕСІННЯ» Німецької Євангельсько-Лютеранської Церкви, члени Харківської Пресвітеріанської Церкви, а також знані співаки Василь Марчак - професор Академії Культури та соліст Харківської Опери із дружиною Оксаною Марчак - завучем однієї із музичних шкіл нашого міста.
00:18
Прагнення досконалості, пошуку духовного ідеалу стає визначним у житті людини. На сучасному етапі розвитку суспільства гостро постає проблема духовності, зокрема духовної особистості. Тоді, коли знецінені загальнолюдські цінності, людина прагне до вищого, бажає знайти острівець духовного піднесення, самовдосконалення. Цим є мистецтво, зокрема церковне.
11:03
РIЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ архиєпископа Харківського і Полтавського ІГОРЯ всечесному священству й побожним мирянам Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви
09:11
Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні позову мешканки селища Кам’янка Тельманівського району Донецької області Варвари Камаралі. Вона намагалась довести, що Українська Православна Церква Київського Патріархату не має жодних прав на храм Вознесіння Господнього, а рішення донецької обласної адміністрації від 1996 року є недійсним. В.Камаралі просила, аби церкву повернули громаді, але обізнані з ситуацією особи вбачали в цьому спробу рейдерського захоплення храму з боку УПЦ Московського Патріархату.
11:38
У романі Кліффорда Саймака «Породження розуму» («Out of Their Міnds», 1970) інтриґа пов’язана з тим, що породжені людським розумом персонажі казок, леґенд, літературних творів раптом оживають, переслідують героя, паралізують життя в США і змушують піти на компроміс президента й уряд. «Своїм брудним, злим розумом… ви створили нас і світ, у який нас умістили» - гнівно волає до президента представник цього віртуального світу – Диявол. Рятують цивілізацію в романі Дон Кіхот, Санчо Панса та ще вода, благословенна святим Патриком.
12:18
12 червня православні християни відзначатимуть День Святої Трійці або як ще кажуть Зелені свята. В День Святої Трійці в харківських храмах пройдуть святкові богослужіння.
11:21
Колишні вихованці дитячих будинків там можуть випрати одяг, отримати психологічну допомогу, і, звичайно ж, помолитися. Безпритульним церква збирає одяг, взуття та інші речі.
16:54
У приміщенні Карітас-Київ розпочався семінар для відповідальних за соціальну роботу Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) у регіонах України. Зустріч відбулась за сприянням Комісії Справеливість та Мир і Комісії для сприяння єдності між християнами.
  • 1
  • 2