Новини

14:42
Традиційна Українська Греко-Католицька Церква не визнає такий напрям і вважає діяльність УП ГКЦ шкідливою для населення. Українські націоналісти впевнені в тому, що таке клонування Української Греко-Католицької Церкви є політичним проектом, що спрямований на роз'єднання українського народу, а, зокрема, на Західній Україні.
12:31
Публікуємо продовження повного передруку невеликої частини тексту з рідкісної книги «Українська церква між Сходом і Заходом».
18:11
Публікуємо продовження повного передруку невеликої частини тексту з рідкісної книги «Українська церква між Сходом і Заходом».
11:25
Публікуємо повний передрук невеликої частини тексту з рідкісної книги «Українська церква між Сходом і Заходом».
00:39
Відомо, що «Роганська» питна вода є чи не найпопулярнішою серед харківців. 19 січня, в День Хрещення Господнього і в подальші дні, вода продавалася по місту не в звичайному вигляді, а освяченою відповідними церковними інстанціями.
18:44
Кінець ХХ ст. позначився крахом двох утопій, що визначали геополітичну ситуацію по Другій світовій війні.
21:08
Владика Ігор пояснив Євангельську історію та провів паралель між нашим часом та давниною.
16:53
Після подій Другої Світової війни в Україні, Українська Греко-Католицька Церква стала одним із символів боротьби українського народу проти різноманітних, перш за все совєтських загарбників нашої землі. "Справжня варта" мала нагоду поспілкуватися з представником УГКЦ в нашому місті, настоятелем Свято-Миколаївської парафії о. Миколою (Семеновичем).
16:41
Харківський осередок Всеукраїнського Братства Апостола Андрія Первозваного, що складається з вірян УАПЦ, насправді, є одним з найактивніших українських середовищ нашого краю. Про поточну діяльність місцевого Братства кореспондент "Справжньої варти" розмовляла з його керівником паном Вадимом Приходченком.
13:11
УПЦ КП на Слобожанщині лише починає свій поступ і в майбутнє, і з часом, безумовно, буде вагомим чинником релігійного життя регіону. Про Харківсько-Богодухівську єпархію УПЦ КП я розмовляла з її правлячим архієреєм, єпископом Лаврентієм.
  • 1
  • 2