Спорт

12:39
Харківський клуб «Олімп» в 16-й раз виграв чемпіонат України з регбі-15 серед чоловічих команд суперліги.
14:21
Харківська тенісистка виграла турнір WTA, який проходив у Франції.
13:57
5 вересня харківський «Металіст 1925» проведе перший домашній поєдинок нового сезону.
09:31
Заплив в Туреччині харківські спортсмени присвятили Дню міста.
17:32
Колишній захисник «Металіста» і «Дніпра», улюбленець харківської футбольної спільноти Папа Гуйє збирається продовжити кар'єру в «Металі».
17:02
Перша ракетка України, представниця харківського тенісу Еліна Світоліна відмовилася від виступу на US Open.
13:05
Спортсмени харківського спортклубу «Лідер», завоювали «золото» і «срібло» на другому етапі чемпіонату України з автоспорту картинг, який пройшов в Полтаві.
15:12
0 та 31 липня на відкритому ринзі в Харківській КДЮСШ №6 у змаганнях взяли участь національні команди України та Болгарії. Кістяк української збірної склали харківські боксери.
13:54
2 серпня у Харкові відбудеться мультиспортивне змагання, в якому учасники долатимуть «залізний шлях».
15:39
Харків’янка Анастасія Шошина у фіналі перемогла першу ракетку турніру полячку Катаржину Пітер з рахунком 6:0, 4:6, 6:3.