Молодіжний Націоналістичний Конгрес згуртовує молодь навколо української національної ідеї і навчає, як витримувати той психологічний тиск, що постійно чиниться на нас від оточуючих зросійщених людей. "Справжній варті" розповів про діяльність Харківської обласної організації її голова Олександр Омельченко.
ГО "Поступ" є однією з наймолодших та найактивніших українських організацій Слобожанщини. Про набутки та перспективи "Поступу" я розмовляла з його головою Анатолієм Сергієнком.
Діючий отаман Козацького Слобідського Полку і Козацького Слобідського Війська, який очолює Харківські осередки цих громадських організацій, Сергій Потапов відмовився повністю відповідати на запитання журналістів, тому покищо дані про ці організації і їх діяльність не є повними.
Українська народна партія (УНП). Серед усіх харківських правих, мабуть, найбільш респектабельно виглядала ХОО УНП. Показна солідність була спричинена зовсім не якоюсь особливою повагою до її членів або значними здобутками власне партії. В період правління Арсена Авакова на посаді голови облдержадміністрації, УНП на Харківщині фактично була однією з партій влади.
Стислий огляд сучасного становища правих партій на Харківщині. Наперед зазначимо, що означення «правий» або «національно-демократичний» в Україні є дуже умовними. Використовуємо таку характеристику виключно за інерцією, за відсутності іншої, більш точної та аргументованої. Теж саме стосується партій, які зазвичай називають лівими. Кожна партійна організація оцінюється за схожою схемою: активність, вплив на політичну ситуацію, інформаційна присутність, потенціал участі в місцевій виборчій кампанії.
Розташування ПРП на українській політичній сцені унікальне. Це єдина права партія, що входить до БЮТ. Важко, щоправда, зрозуміти всі мотиви Юлії Тимошенко для блокування саме з ПРП. «Реформісти» ніколи не були особливо поступливими в принципах, не мали мільярдів і телеканалів, а охочих потрапити до виборчого списку БЮТ й без них знайшлося б чимало.
Розташування партії "Реформи і порядок" на українській політичній сцені унікальне. Це єдина права партія, яка належить до Блоку Тимошенко. Важко, щоправда, зрозуміти всі мотиви Юлії Тимошенко для блокування саме з ПРП. «Реформісти» ніколи не були особливо поступливими в принципах, не мали мільярдів і телеканалів, а охочих потрапити до виборчого списку БЮТ й без них знайшлося би чимало.