5-6 квітня 2013 року єпископ Української Лютеранської Церкви (УЛЦ) В’ячеслав Горпинчук відвідав парафію «ВСІХ СВЯТИХ» УЛЦ у Харкові. 5 квітня єпископ та пастир Ніл Шрейдер із Вісконсинського Євангельсько-Лютеранського Синоду, що служить парафії «БОЖЕСТВЕННОГО МИРУ» в м. Сієтл (США), мали зустріч із пастирем парафії «ВСІХ СВЯТИХ» Віктором Хаустовим та членами Ради Громади (лідерами парафії із мирян), на якій обговорили поточні питання життя українських лютеран в Харкові.
Ідея створення гендерного музею виникла 2006 року, коли нинішня керівниця музею Тетяна Ісаєва потрапила на стажування для журналістів до Швеції. Тоді зі Швеції були привезені різні фотографії, сувеніри, артефакти, що демонстрували шлях шведського суспільства до гендерної рівності. Але в той час, у 2006 році, здавалося, що створити такий музей неможливо
Фонд "Об'єднання" пропонує вашій увазі Інтернет журнал NGO Connections Journal, призначений для представників неприбуткових організацій про можливості використання сучасних Інтернет технологій у своїй роботі.
У Києві відбулись установчі збори, під час яких представники Центру Політичних Студій та Аналітики (ЦПСА) та інших громадських організацій розпочали створення коаліції задля просування ефективної системи прозорого використання бюджетних коштів як на законодавчому, так і на місцевому рівні.
Школа журналістики Українського католицького університету оголошує всеукраїнський студентський конкурс журналістських матеріалів і наукових проектів «Світ, що ЗМІнюється…». Переможці отримають стипендії та цінні призи. Учасниками конкурсу можуть стати студенти 3, 4 чи 5 курсів будь-якого гуманітарного чи соціально-економічного напрямів підготовки.
Комітет Європейського парламенту у закордонних справах проголосував 22 січня 2013 року за внесення змін до Угоди між Україною і ЄС про спрощення оформлення віз. У МЗС України сподіваються, що це стане важливим кроком на шляху «до запровадження безвізового режиму поїздок громадян України в Європейський Союз». Що означає це «спрощення»?
Після арештів керівників організації "Патріот України" в 2011 році її колись доволі гучна діяльність різко підупала. Остання відносно резонансна подія, пов'язана з "патріотами" - погроза зірвати проведення в Україні Євро-2012 у випадку продовження «репресій» проти її членів. Таку заяву озвучив керівник столичного осередку організації, тому що переважна більшість членів проводу "Патріот України" вже не перший місяць перебуває за ґратами.
7 січня на Різдвяне Богослужіння у Громаду Української Лютеранської Церкви «ВСІХ СВЯТИХ» прийшли лідери руху «Україніка», члени Громади «ВОЗНЕСІННЯ» Німецької Євангельсько-Лютеранської Церкви, члени Харківської Пресвітеріанської Церкви, а також знані співаки Василь Марчак - професор Академії Культури та соліст Харківської Опери із дружиною Оксаною Марчак - завучем однієї із музичних шкіл нашого міста.
Творчий центр ТЦК презентує Вашій увазі дослідження неурядових організацій України. Дослідження було проведено протягом травня-червня 2012 року за фінансової підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)». Загалом було опитано 637 громадських організацій, які репрезентують усі області України, Автономну Республіку Крим та місто Київ.
Щирі й доброзичливі жителі села Велика Бабка вірять у те, що власними силами можна всього домогтися. «Тільки правових знань не вистачає», – бідкаються вони. 16 листопада 2012 р. у селі відбувся виїзний прийом «Центру правової підтримки та інформації» Чугуївської правозахисної групи.
В Полтаві, завдяки роками налагодженій взаємодії, був підписаний соціальний контракт між місцевою владою та Благодійною Асоціацією "Світло надії" на вирішення проблем місцевої громади.
4 листопада, у рік святкування 330-річчя сіла Високопілля, проведена кампанія, що присвячена об'єднанню сіл Валківського району Харківської області для очищення територій лісів цього району з залученням сільської та міської молоді, жителів сіл, представників місцевого самоврядування, волонтерів молодіжних організацій та ЗМІ.