Новини

17:00
Найближчими днями на сторінках провідних українських друкованих видань опублікують нові анонси-макети благодійного проекту «Читати на рівних». Мета нової кампанії публікацій – ще раз привернути увагу людей до проекту і продовження збору коштів на тактильного видання для незрячих дітей книги Івана Франка «Лиса и журавель» накладом 4200 примірників.
15:35
У Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбулась конференція «Харків велосипедний. Перспектива Є». Як повідомила «Справжній варті» керівник відділу міжнародних зв'язків громадської організації «Товариство учасників руху» Лариса Татарінова, було скероване звернення до керівників харківської влади, в якому окреслено конкретні пропозиції щодо створення у Харкові умов для розвитку велосипедного руху та велосипедної інфраструктури.
23:47
Портал NGO.DONETSK.UA оголошує набір до школи нових медіа та інтернет-журналістики «Громадянська еволюція». Програмою школи передбачено проведення серії одноденних чи дводенних тренінгів з теоретичними і практичними блоками, а також домашнім завданням. Навчання відбуватиметься впродовж грудня 2013 року та січня 2014 року по суботах та/або неділях.
19:59
6-8 грудня в Сумах відбудеться тренінг для представників громадських організацій Сумської та Харківської областей «Бренд громадської організації – ціннісний підхід». Захід відбуватиметься в рамках проекту «Школа громадської активності» за підтримки американської National Endowment for Democracy (NED). Анкети учасників приймаються до 29 листопада 2013 року включно.
17:12
На виконання ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення», яку реалізує Програма «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» юристи порталу «Правовий простір» підготували 25 нових інформаційних буклетів.
19:41
У найближчі три дні Президія НАН України планує ліквідувати Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України. Цей важко зрозумілий крок робиться раптово, кулуарно, без жодних обговорень з колективом та науковою громадськістю.
00:21
Інститут Політичної Освіти спільно з Міжнародним Фондом Відродження та Українською Національною Платформою Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства оголошують набір учасників до ІІI-ої Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України.
13:38
З 1 жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочав вже восьмий конкурс на участь у стипендіальній програмі «Завтра.UA» - загальнонаціональній програмі підтримки талановитої молоді.
10:39
У неділю, 22 вересня 2013 року, в Німеччині відбудуться парламентські вибори.
10:43
Захистити права тих, хто за кермом, запобігти корупції на дорогах і зробити спілкування водіїв з чиновниками та представниками ДАІ конструктивним - такі цілі ставить перед собою громадське об'єднання «ЗОВ», яке активно діє у Дніпропетровську. На відміну від багатьох громадських організацій, ця ініціатива постала «знизу» й реалізується винятково на ентузіазмі людей.