Новини

12:36
Наприкінці листопада у Львові відбулася підсумкова конференція заключного етапу цьогорічного проекту “Прозора Україна для Східного Партнерства. Медійне та громадське сприяння”, участь в якій взяли кілька десятків українських та польських учасників.
15:19
В останні роки все менше культурних заходів проводиться для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Гостро стоїть питання створення умов для духовного, естетичного та культурного розвитку цих категорій дітей для зменшення можливого ризику вчинення ними правопорушень.
17:29
Народні обранці вирішили визначити процедури консультацій з громадськістю без самої громадськості. Саме так відбулося 14 листопада на першому засіданні підкомітету з питань місцевого самоврядування Верховної Ради, присвяченому підготовці до другого читання законопроекту № 3654 «Про внесення змін до деяких законів України щодо участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення»
17:06
Найбільшою українською організацією Республіки Польща є Об'єднання українців у Польщі (ОУП). Об’єднання реалізує проекти, адресовані до різних суспільних груп (дітей, молоді, студентів, людей середнього і старшого віку). З 1990 р. ОУП є видавцем тижневика “Наше Слово”, багатьох книг та часописів українською і польською мовами. Об'єднання є співавтором телевізійної програми “Теленовини” (Регіональне Телебачення TVP-3). ОУП також співпрацює з Польським Радіо, яке транслює україномовні програми в містах Щецин, Кошалін, Ольштин, Вроцлав, Краків.
12:04
У Києві працює чудова всеукраїнська орґанізація "Ресурсний центр ГУРТ", котра з 1995 року займається фандрайзинґом, створенням інформаційного середовища для сприятливої роботи інститутів громадянського суспільства, вишколами. Діяльність ГУРТа давно існує та грає велику роль у Харкові, але через свою специфіку не є помітною для широкого загалу. 18 жовтня команда ресурсного центру реально, а не віртуально відвідала Харків, орґанізувавши "Ярмарок інституційного розвитку".
00:10
Сьогодні серед громадських активістів основна тема — внесення змін до Закону України «Про громадські організації». Нагадаємо, 12 травня була проведена акція протесту проти бездієвості уряду щодо внесення змін до цього Закону, який ще у 2008 році Європейським судом був визнаний недемократичним. Процес триває. Новини із життя деяких ГО дізнаєтеся далі у нашій рубриці.