Новини

00:01
Юрій Луценко, ініціатор громадського руху «Третя Українська Республіка», здійснює зараз презентаційні поїздки по Україні для ознайомлення громадськості з новою ініціативою. Серед перших міст, де відбулись зустрічі Луценка з громадськими активістами, був 26 червня і Харків.
20:36
У рамках 20-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» вже вдруге відбудеться проект «Контекст» - своєрідна школа літературної критики та книжкової журналістики. Проект спрямований на активізацію участі в цих галузях молодих людей, його підтримує Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України».
10:18
„Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів регіональних ЗМІ взяти участь у дводенному тренінгу „Використання можливостей нових медіа для поширення інформації“. Тренінг відбудеться 11-12 липня 2013 року в місті Запоріжжя.
07:51
Академія Української Преси запрошує журналістів та редакторів до участі в семінарі «Школа соціальної журналістики. Як писати про освіту», який відбудеться 25 -26 червня у Київській області (Зазим’є).
11:17
Запрошуємо Вас взяти участь у освітньому проекті «Школа толерантності: інвалідність – не вирок, а спосіб життя». Проект організовує Харківський Червоний Хреста та громадська організація «Золотий ключик».
13:40
У листопаді 2010 року Європейська Комісія була уповноважена провадити політику відповідального володіння котами і собаками та забезпечення їх добробуту в державах Євросоюзу. Серед напрямків цієї стратегії - відповідальне утримання тварин людьми, запобігання перенаселеності тварин у Європі виключно гуманними методами, ветеринарний контроль і догляд, відповідне інформування і навчання всіх цільових груп. У Болгарії - одному з наймолодших членів Євросоюзу - першими таку політику почали реалізовувати громадські організації.
09:40
Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» та Мережа «Громадські ініціативи України» оголошують конкурс на участь у навчальному візиті на тему «Знайомство з практиками залучення молоді до соціальної активності та волонтерства через неформальне навчання», який відбудеться з 24 по 27 травня в Криму, м. Сімферополь.
11:06
21 квітня відбувся перший Вуличний Університет у дворику Харківського Літературного музею. Лектором виступив Зураб Аласанія — засновник і редактор Інтернет-ресурсу "МедіаПорт", директор Харківського обласного ТБ з 2005 по 2010 рік. Темою відкритого спілкування була "Журналістика — четверта влада чи п'ята колона"?
12:00
Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про додатковий набір учасників на третю та четверту сесії Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine). Анкети заявників мають бути подані не пізніше 1-го та 5-го травня 2013 року.
10:32
У Києві відбулись установчі збори, під час яких представники Центру Політичних Студій та Аналітики (ЦПСА) та інших громадських організацій розпочали створення коаліції задля просування ефективної системи прозорого використання бюджетних коштів як на законодавчому, так і на місцевому рівні.