Студентам та випускникам: Додатковий набір до Школи європейських студій. Заявки подавати до 1 травня

П'ятниця, 19 квітня 2013, 12:00
Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про додатковий набір учасників на третю та четверту сесії Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine). Анкети заявників мають бути подані не пізніше 1-го та 5-го травня 2013 року.
Студентам та випускникам: Додатковий набір до Школи європейських студій. Заявки подавати до 1 травня

Третя сесія відбудеться 24-26 травня 2013 року в Києві та буде присвячена політико-економічним питанням співпраці між ЄС та Україною (Угода про асоціацію, глибока та всеосяжна зона вільної торгівлі, енергетичні питання взаємодії ЄС та України тощо). Кінцева дата подання заявок – 1 травня 2013 року, 18.00. Для подання заявки потрібно заповнити онлайн-анкету.

Четверта сесія відбудеться 14-16 червня 2013 року в Києві та буде присвячена політико-гуманітарним питанням європейської інтеграції (Угода про асоціацію, питання цінностей, ідентичності, історії тощо). Кінцева дата подання заявок – 5 травня 2013 року, 18.00. Для подання заявки потрібно заповнити онлайн-анкету.

Більше інформації про Школу, інформацію про минулі сесії та відео і конспекти деяких лекцій ви знайдете на сайті Школи  або на її  Facebook-сторінці.

Про проект EU Study Days

EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.

Участь у Школі є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Школи – українська та англійська.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому), що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія.

Для участі у кожній сесії буде відібрано 30 осіб з усієї України. Відбір учасників відбуватиметься за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів України, в) володіння англійською мовою.

Перші дві сесії Школи європейських студій відбулися 6-10 березня та 12-14 квітня 2013 року.

comments powered by HyperComments