«Автомайдан» — мобільний підрозділ Євромайдану, який складався з групи самостійних колон автомобілістів. Створений 30 листопада 2013 року. Його учасники виконували екстериторіальні завдання мирного спротиву владі, такі як: патрулювання вулиць, блокування адміністративних будівель і помешкань членів режиму, супроводження та евакуація активістів тощо.
«Чесно» — громадянський рух, започаткований групою активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин». Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції «Фільтруємо парламент за 24 години» — за рік до чергових парламентських виборів в Україні. Публічна презентація громадянського руху «Чесно» відбулась 9 грудня 2011 року.
Харківська правозахисна група (ХПГ) — одна із найстаріших та найактивніших українських правозахисних організацій. Очолюють її Євген Захаров та Ірина Рапп.
Громадянський рух «Відсіч» — український громадянський безлідерний рух, який виник у лютому 2010 року як реакція на новоприйдешній режим Віктора Януковича та пов'язані з ним антиукраїнські та соціально-економічні деградаційні тенденції.
"Зелений фронт" – громадський рух екологічного спрямування, учасники якого в рамках своєї діяльності займається охороною навколишнього середовища, захистом екологічних та пов’язаних з ними соціальних прав громадян.
Фонд "Об'єднання" пропонує вашій увазі Інтернет журнал NGO Connections Journal, призначений для представників неприбуткових організацій про можливості використання сучасних Інтернет технологій у своїй роботі.
Громадська організація «Альтернатива» вже три роки поспіль захищає мешканців селища Пісочин Харківського району від незаконних дій влади, місцевих бізнесменів та дбає про їх фізичний і культурницький розвиток.
Павло Гончаров очолює громадську організацію «Всеукраїнське об’єднання ветеранів. Харківське обласне відділення», веде активну громадську діяльність, спрямовану на захист пенсіонерів, захист української мови, культури, прав людини і протест проти продажу землі.
«Просвіта» є однією з найстаріших, власне, українських організацій. І до сьогодні, в її лавах є письменники, науковці, державні діячі та священики. Франківський осередок має власне приміщення, автобус і в межах області провадить активну діяльність.
В Українському Фан-клубі на теренах Німеччини зареєстровано більше ста членів. Вони здійснюють виїзди на підтримку українських спортсменів під час змагань, що проводяться в різних країнах світу.
Пласт, як скаутська організація входить у десятку перших, які були створені в світі. Наразі «Пласт» є однією з найактивніших українських молодіжних організацій.
Школа бойового гопака є частинкою Харківської обласної громадської організації козацтва та офіцерів запасу «Наша Воля». Вихованців школи запрошують до участі в зйомках історичних фільмів, фіксують показ їх мистецтва для телепрограм. Але крім цього, вихованці отримують духовний вишкіл.
  • 1
  • 2