Відносно нова організація спрямовує свої зусилля на фізичний та духовний вишкіл молоді, бере участь у громадській діяльності та відроджує давні українські традиції. У Харківській області – це єдина організація, яка тренує бойовий гопак.
У Харкові діє нова, але достатньо потужна правова організація «Дума». Її очолює відомий правозахисник, колишній помічник міністра внутрішніх справ України з питань дотримання прав людини Юрій Чумак, який і розповів «Справжній варті» про діяльність центру.
Світлана Краснянська давно відома своєю безкомпровісовою боротьбою за права найманих працівників. Її організація є не дуже зручною для будь-якої влади, власника або керівника тієї чи іншої структури. Тим не менш, саме такі утворення допомагають тримати хоч якийсь баланс в нашій, ще далеко не демократичній країні, де права пересічної людини дотримуються далеко не завжди.
"Українська родиная" існує в Харкові не так уже й давно, але зігнорувати її присутність, особливо владним чинникам регіону, не так вже й просто. Про діяльність організації я розмовляла з одним із її очільників паном Володимиром Коваленком.
"Ми - харків'яни" є однією з наймолодших громадських організацій нашого міста. Але її наявні здобутки дають надію на те, що в Харкові дійсно з'явилася структура, здатна розв'язувати щоденні проблеми його мешканців та стати реальною альтернативою нинішній місцевій владі. Від самого початку організацію “Ми – харків’яни” очолює Юрій Кальченко.
ФРІ не є проукраїнсько налаштованою оргізацією, але працює над посиленням активності молоді у громадському житті міста Харкова. "Справжній варті" розповів про місцеву організацію її голова Євген Демченко.
ГО "Поступ" є однією з наймолодших та найактивніших українських організацій Слобожанщини. Про набутки та перспективи "Поступу" я розмовляла з його головою Анатолієм Сергієнком.
Діючий отаман Козацького Слобідського Полку і Козацького Слобідського Війська, який очолює Харківські осередки цих громадських організацій, Сергій Потапов відмовився повністю відповідати на запитання журналістів, тому покищо дані про ці організації і їх діяльність не є повними.
  • 1
  • 2