Новини

12:09
Документ під назвою «Закон України «Про основи державної мовної політики» набув чинності 10 липня після публікації в парламентській газеті «Голос України». Так виглядає офіційна сторона. Фактично ж юридично нікчемний закон підписав такий же Президент.
09:57
Грантова програма "Навчання соціальним медіа" адмініструється Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Києві. Заявки з поміткою Social Media Training приймаються до 15 липня 2012 року включно.
16:01
Інститут Медіа Права відкриває Фонд захисту права на доступ до інформації. Фонд створено з метою забезпечення належного функціонування Закону України «Про доступ до публічної інформації».
19:42
Нещодавно стартувала нова позаполітична ініціатива – “Friendly Ukraine”. Волонтери координують свої зусилля через мережу Інтернет і готові безоплатно запропонувати гостям Євро-2012 житло, трансфер від аеропорту до міста, англомовні екскурсії, перекладацькі й інформаційні послуги тощо.
14:21
5-8 квітня відбулося стажування громадських активістів Харківщини у громадських організаціях Рахівського району Закарпатської області. Захід організувала Золочівська районна громадська організація “Слобожанські оселі” спільно з БФ “Карпатське агентство регіонального розвитку” за підтримки програм “Схід-Схід: партнерство без кордонів” і “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.
20:51
Питання про те, як має виглядати сучасна архітектура та чи має вона своє місце в історичному центрі міста, був і залишається одним з найбільш дискусійних. Воно актуалізується всякий раз, коли в Празі планується будівництво споруди, яка буде, так чи інакше, вирізнятися на тлі усталеного ландшафту. Зараз, одначе, важко уявити, щоб перед будівництвом нового архітектурного гіганта зносили історичні будинки.
12:00
В Україні, попри недостатність належного законодавства, починають вже організовувати соціальні підприємства з метою розв'язання екологічних та соціальних проблем. За їх допомогою створюються робочі місця, проводяться навчальні тренінги, надаються різні соціальні послуги, а отриманий прибуток соціальні підприємці часто жертвують на діяльність громадських організацій. Також популяризуються в Україні й інші моделі - соціальні підприємства створюються на базі громадських організацій.
13:03
Закінчився 2011 рік. Тож спробуємо підбити підсумки роботи нашої організації за минулий рік. Основним досягненням, на наш погляд, є те, що за допомогою спецвипусків нашої газети та сайту у мешканців Пісочина, Рай-Оленівки та Надточіїв є можливість отримувати актуальну інформацію, обмінюватися своїми думками щодо життя усієї громади.
14:26
За умови, звичайно, що українці виявлять достатню активність у процесі голосування. Об’єктивно, міста України мають всі підстави здобути велику кількість голосів. Для цього необхідно лише, щоб наші численні користувачі Інтернету дружно за них проголосували.
19:50
Сьогодні Центр громадських ініціатив «Народна дія» за підтримці Інтернет – блогу «Компас інформаційний» та Каналу громадського телебачення «Досвід» (який працює в системі YouTube) провів запис відеопередачі «Обрії. Підсумки року».