Новини

14:52
Школа журналістики Українського католицького університету оголошує всеукраїнський студентський конкурс журналістських матеріалів і наукових проектів «Світ, що ЗМІнюється…». Переможці отримають стипендії та цінні призи. Учасниками конкурсу можуть стати студенти 3, 4 чи 5 курсів будь-якого гуманітарного чи соціально-економічного напрямів підготовки.
20:50
Комітет Європейського парламенту у закордонних справах проголосував 22 січня 2013 року за внесення змін до Угоди між Україною і ЄС про спрощення оформлення віз. У МЗС України сподіваються, що це стане важливим кроком на шляху «до запровадження безвізового режиму поїздок громадян України в Європейський Союз». Що означає це «спрощення»?
18:26
Творчий центр ТЦК презентує Вашій увазі дослідження неурядових організацій України. Дослідження було проведено протягом травня-червня 2012 року за фінансової підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)». Загалом було опитано 637 громадських організацій, які репрезентують усі області України, Автономну Республіку Крим та місто Київ.
19:53
Щирі й доброзичливі жителі села Велика Бабка вірять у те, що власними силами можна всього домогтися. «Тільки правових знань не вистачає», – бідкаються вони. 16 листопада 2012 р. у селі відбувся виїзний прийом «Центру правової підтримки та інформації» Чугуївської правозахисної групи.
22:58
В Полтаві, завдяки роками налагодженій взаємодії, був підписаний соціальний контракт між місцевою владою та Благодійною Асоціацією "Світло надії" на вирішення проблем місцевої громади.
21:03
4 листопада, у рік святкування 330-річчя сіла Високопілля, проведена кампанія, що присвячена об'єднанню сіл Валківського району Харківської області для очищення територій лісів цього району з залученням сільської та міської молоді, жителів сіл, представників місцевого самоврядування, волонтерів молодіжних організацій та ЗМІ.
10:58
Команда проекту "Україна активна: загоєння минулого" радо запрошує вас взяти участь у семінарі-діалозі “Загоєння минулого”, який відбудеться 15-18 листопада 2012 р. під Харковом (місце ще уточнюється).
19:28
Культурні та природні надбання, які розташовані на території кожної держави, мають не лише національне, а й загальносвітове значення. Список об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО нараховує сьогодні 936 об'єктів у 153 державах світу. З них 725 є культурними об'єктами, 183 – природними та 28 – змішаними. П’ять видатних об’єктів розташовані в Україні.
11:24
2 місяця тому я повернулася з США, де три тижні спостерігала за тим, як працюють громадські організації в різних штатах. Звісно, звертаючи особливу увагу на правозахисників. Різниця підходів до роботи та пошуку фінансування вражає.
19:10
В Україні вони поки що приватні підприємства… Маловідома на наших теренах форма благодійності. Небайдужі займаються комерцією, щоб весь прибуток витратити на благодійність. В Україні їх поки два, а у світі більше тисячі. Один такий в Одесі, а другий три тижні тому відкрився у Києві.