Праві громадські організації

13:53
Після арештів керівників організації "Патріот України" в 2011 році її колись доволі гучна діяльність різко підупала. Остання відносно резонансна подія, пов'язана з "патріотами" - погроза зірвати проведення в Україні Євро-2012 у випадку продовження «репресій» проти її членів. Таку заяву озвучив керівник столичного осередку організації, тому що переважна більшість членів проводу "Патріот України" вже не перший місяць перебуває за ґратами.
23:13
Організація бере свій початок від партії Конгресу Українських Націоналістів та сповідує українську націоналістичну ідеологію. Основною метою діяльності МНК є вишкіл молоді.
12:48
Наразі організація має своїх представників у Канаді, США, Великій Британії та Україні. Всеукраїнський осередок очолює знаний громадський діяч Тарас Рондзістий.
13:40
Громадянський рух «Відсіч» за допомогою акцій протесту привертає увагу суспільства до різних економічних та соціальних проблем. Його креативні ідеї підтримують тисячі студентів, які прагнуть збудувати вільну Україну з активним громадянським суспільством.
14:30
"Тризуб" ім. Степана Бандери є дуже специфічною організацією. Її члени діють здебільшого неявно, і тому дізнатися справжнє ім'я та прізвище їх керівників практично неможливо. Це силова парамілітарна структура, тому адреса їх офісу і часу зібрань до останнього було таємною інформацією. Але відкритими є програмові засади і мета організації, про що й розповів "Справжній варті" один з їхніх керівників в місті Харкові, що має псевдо Говорун.
18:39
Братство, власне, українських ветеранів являє собою приклад того, як уже не молоді люди, виховані за часів совєтського панування в Україні, змогли здолати в собі комплекс совка і стати патріотами своєї справжньої Батьківщини - Незалежної України. Одним з них є пан Владислав Чалий, який очолює обласний осередок вищезгаданої організації.
21:28
На політичній мапі регіону та цілої країни завжди помітне місце займала та займає Українська Національна Асамблея, більше відома як УНА-УНСО.
21:53
Братство ОУН-УПА об'єднує тих, хто в страшні роки Другої Світової війни не побоявся встати на смертельний та нерівний бій з усіма ворогами української нації. Про діяльність харківського осередку Братства я розмовляла з його очільником паном Володимиром Столярковим.
20:17
Українська Народна Рада є черговим українським проектом, спрямованим на консолідацію та об'єднання здорових національних сил, і, перш за все, української інтелігенції. Про, ще невеличку в часі, діяльність харківської філії УНР я розмовляла з її очільником паном Анатолієм Семенченком.
21:45
Можливо харківський ТВУН не є на перших ролях в політичному житті української частини політикуму Слобожанщини. Тим не менш, на перший погляд непомітно для широкого загалу, ця організація наполегливо виконує свою функцію в плані підйому національної свідомості харківців. Про діяльність ХОО ТВУН “Справжній варті” розповів її голова пан Олександр Денисенко.
  • 1
  • 2