Мінюст України запропонував для громадського обговорення проект змін щодо вдосконалення виборчого законодавства. Міністерство стверджує, що цей проект вже враховує результати першого громадського обговорення, проведеного навесні цього року, а також висновки Венеціанської комісії та ОБСЄ, схвалені ними 14 червня 2013 року.
«Відвага» - це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати. Де? Поблизу Полтави. Коли? З 1 по 12 серпня 2013 року.
Юрій Луценко, ініціатор громадського руху «Третя Українська Республіка», здійснює зараз презентаційні поїздки по Україні для ознайомлення громадськості з новою ініціативою. Серед перших міст, де відбулись зустрічі Луценка з громадськими активістами, був 26 червня і Харків.
У рамках 20-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» вже вдруге відбудеться проект «Контекст» - своєрідна школа літературної критики та книжкової журналістики. Проект спрямований на активізацію участі в цих галузях молодих людей, його підтримує Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України».
„Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів регіональних ЗМІ взяти участь у дводенному тренінгу „Використання можливостей нових медіа для поширення інформації“. Тренінг відбудеться 11-12 липня 2013 року в місті Запоріжжя.
Академія Української Преси запрошує журналістів та редакторів до участі в семінарі «Школа соціальної журналістики. Як писати про освіту», який відбудеться 25 -26 червня у Київській області (Зазим’є).
Митрополит Черкаський і Канівський Софроній з Української православної церкви Московського патріархату закликає проводити богослужіння українською мовою. Деякі приходи області скористалися із заклику ієрарха.
Запрошуємо Вас взяти участь у освітньому проекті «Школа толерантності: інвалідність – не вирок, а спосіб життя». Проект організовує Харківський Червоний Хреста та громадська організація «Золотий ключик».
У листопаді 2010 року Європейська Комісія була уповноважена провадити політику відповідального володіння котами і собаками та забезпечення їх добробуту в державах Євросоюзу. Серед напрямків цієї стратегії - відповідальне утримання тварин людьми, запобігання перенаселеності тварин у Європі виключно гуманними методами, ветеринарний контроль і догляд, відповідне інформування і навчання всіх цільових груп. У Болгарії - одному з наймолодших членів Євросоюзу - першими таку політику почали реалізовувати громадські організації.
Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» та Мережа «Громадські ініціативи України» оголошують конкурс на участь у навчальному візиті на тему «Знайомство з практиками залучення молоді до соціальної активності та волонтерства через неформальне навчання», який відбудеться з 24 по 27 травня в Криму, м. Сімферополь.
21 квітня відбувся перший Вуличний Університет у дворику Харківського Літературного музею. Лектором виступив Зураб Аласанія — засновник і редактор Інтернет-ресурсу "МедіаПорт", директор Харківського обласного ТБ з 2005 по 2010 рік. Темою відкритого спілкування була "Журналістика — четверта влада чи п'ята колона"?
Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про додатковий набір учасників на третю та четверту сесії Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine). Анкети заявників мають бути подані не пізніше 1-го та 5-го травня 2013 року.