Харківський українсько-культурний мовний клуб є одним із небагатьох вогнищ українського життя нашого тотально поросійщеного міста. З однією з його засновниць пані Вікторією Скларовою я розмовляла про діяльність та перспективи клубу.
УПЦ КП на Слобожанщині лише починає свій поступ і в майбутнє, і з часом, безумовно, буде вагомим чинником релігійного життя регіону. Про Харківсько-Богодухівську єпархію УПЦ КП я розмовляла з її правлячим архієреєм, єпископом Лаврентієм.
УПЦ КП на Слобожанщині лише починає свій поступ і в майбутнє, і з часом, безумовно, буде вагомим чинником релігійного життя регіону. Про Харківсько-Богодухівську єпархію УПЦ КП я розмовляла з її правлячим архієреєм, єпископом Лаврентієм.
Братство ОУН-УПА об'єднує тих, хто в страшні роки Другої Світової війни не побоявся встати на смертельний та нерівний бій з усіма ворогами української нації. Про діяльність харківського осередку Братства я розмовляла з його очільником паном Володимиром Столярковим.
Українська Народна Рада є черговим українським проектом, спрямованим на консолідацію та об'єднання здорових національних сил, і, перш за все, української інтелігенції. Про, ще невеличку в часі, діяльність харківської філії УНР я розмовляла з її очільником паном Анатолієм Семенченком.
Можливо харківський ТВУН не є на перших ролях в політичному житті української частини політикуму Слобожанщини. Тим не менш, на перший погляд непомітно для широкого загалу, ця організація наполегливо виконує свою функцію в плані підйому національної свідомості харківців. Про діяльність ХОО ТВУН “Справжній варті” розповів її голова пан Олександр Денисенко.
Харківська обласна організація партії "Реформи і порядок" (ХОО ПРП) є одним з найактивніших осередків націонал-демократичного спрямування нашого регіону, вирізняючись значною кількістю місцевої інтелектуальної еліти в своїх лавах. Про діяльність ХОО ПРП я розмовляла з її головою Іваном Варченком.
В організованому вигляді ОУН(м) існує в Харкові не так уже й давно. Тим не менш, її активне членство відіграє помітну роль на політичній мапі регіону. Про це та інше, я розмовляла з провідником ОУН(м) Миколою Старуновим.
СУМ є найстаршою з усіх українських громадських організацій Харкова новітньої доби. Про її історію та розмаїту діяльність я спілкувалася з головою ХКО СУМ Костянтином Черемським.
"Ми - харків'яни" є однією з наймолодших громадських організацій нашого міста. Але її наявні здобутки дають надію на те, що в Харкові дійсно з'явилася структура, здатна розв'язувати щоденні проблеми його мешканців та стати реальною альтернативою нинішній місцевій владі. Від самого початку організацію “Ми – харків’яни” очолює Юрій Кальченко.
Антон Бондарєв, голова Харківської організації, розповів "Справжній варті" про організацію ХДСМ .
ФРІ не є проукраїнсько налаштованою оргізацією, але працює над посиленням активності молоді у громадському житті міста Харкова. "Справжній варті" розповів про місцеву організацію її голова Євген Демченко.