Праві молодіжні організації

20:54
«Молода Просвіта» Франківщини є однією з найактивніших молодіжних громадських організацій, яка спрямовує свої зусилля на тренінги в галузі права, відродження осередків культури і просвітництва на селі, розкриття дитячих талантів у напрямку музичного й театрального мистецтва та самореалізації молоді в інших напрямах.
19:21
Харківська Молода Просвіта є наочним прикладом того, як молоді колеги обійшли своїх старших побратимів в плані ідеологічної та культурної зрілості, відійшовши від того згубного напрямку, яким іде зараз місцевий осередок "дорослої" Просвіти. "Справжня варта" спілкувалася з Михайлом Дюженком, який, зокрема, уособлює, власне, просвітянський напрям діяльності в нашому регіоні.
20:35
На мапі національних молодіжок Харківщини відчутну роль відіграє місцевий осередок Молодого Народного Руху України, який нещодавно очолив перспективний політик Павло Куц.
21:39
Лише віднедавна в Харкові існує доволі дієва і ні на кого не схожа молодіжка "Надія нації", яку очолює фаховий історик, аспірант ХНУ ім. Каразіна Олексій Корнєв. Саме він і розповів "Справжній варті" про діяльність і здобутки своєї організації.
18:07
СУМ є найстаршою з усіх українських громадських організацій Харкова новітньої доби. Про її історію та розмаїту діяльність я спілкувалася з головою ХКО СУМ Костянтином Черемським.
15:50
Антон Бондарєв, голова Харківської організації, розповів "Справжній варті" про організацію ХДСМ .
15:04
Молодіжний Націоналістичний Конгрес згуртовує молодь навколо української національної ідеї і навчає, як витримувати той психологічний тиск, що постійно чиниться на нас від оточуючих зросійщених людей. "Справжній варті" розповів про діяльність Харківської обласної організації її голова Олександр Омельченко.