Мистецьке об'єднання «Остання Барикада» («ОsтаNNя Барикада») — українська громадська організація, заснована 2006 року. Очолюється нардепом України Олесем Донієм.
У студії збираються письменники різного віку. Обговорення, критика, дискусії, написання і презентації нових творів є основним заняттям членів цього літературного осередку, який очолює Антоніна Тимченко. Вона і поспілкувалася зі «Справжньою вартою» про діяльність студії.
Літературна студія «Назустріч» працює більшою частиною з дітьми. Маленькі письменники вивчають там ази віршування і прози. Антоніна Тимченко, яка очолює літературний клуб і розповіла «Справжній варті» про його діяльність.
Лариса Вировець належить до тих людей, які вважають, що майбутнє України залежить від культури українців. “Справжня варта” не могла залишити поза увагою клуб “Апостроф”, який очолює вищезгадана пані.
Харківський українсько-культурний мовний клуб є одним із небагатьох вогнищ українського життя нашого тотально поросійщеного міста. З однією з його засновниць пані Вікторією Скларовою я розмовляла про діяльність та перспективи клубу.