Наразі організація має своїх представників у Канаді, США, Великій Британії та Україні. Всеукраїнський осередок очолює знаний громадський діяч Тарас Рондзістий.
Громадянський рух «Відсіч» за допомогою акцій протесту привертає увагу суспільства до різних економічних та соціальних проблем. Його креативні ідеї підтримують тисячі студентів, які прагнуть збудувати вільну Україну з активним громадянським суспільством.
Колишні вихованці дитячих будинків там можуть випрати одяг, отримати психологічну допомогу, і, звичайно ж, помолитися. Безпритульним церква збирає одяг, взуття та інші речі.
У приміщенні Карітас-Київ розпочався семінар для відповідальних за соціальну роботу Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) у регіонах України. Зустріч відбулась за сприянням Комісії Справеливість та Мир і Комісії для сприяння єдності між християнами.
Традиційна Українська Греко-Католицька Церква не визнає такий напрям і вважає діяльність УП ГКЦ шкідливою для населення. Українські націоналісти впевнені в тому, що таке клонування Української Греко-Католицької Церкви є політичним проектом, що спрямований на роз'єднання українського народу, а, зокрема, на Західній Україні.
Публікуємо продовження повного передруку невеликої частини тексту з рідкісної книги «Українська церква між Сходом і Заходом».
Публікуємо продовження повного передруку невеликої частини тексту з рідкісної книги «Українська церква між Сходом і Заходом».
Публікуємо повний передрук невеликої частини тексту з рідкісної книги «Українська церква між Сходом і Заходом».
«Мы видим теоретическую возможность вступления Украины в Альянс только в том случае, если в НАТО вступит Россия... При этом также будут сняты проблемы морального, культурного и частично экономического характера». (З програми Союзу Лівих Сил)
Про те, як завдяки «невеличкій» зміні політичних поглядів деякі діячі здобувають гарні посади
Відомо, що «Роганська» питна вода є чи не найпопулярнішою серед харківців. 19 січня, в День Хрещення Господнього і в подальші дні, вода продавалася по місту не в звичайному вигляді, а освяченою відповідними церковними інстанціями.
"Тризуб" ім. Степана Бандери є дуже специфічною організацією. Її члени діють здебільшого неявно, і тому дізнатися справжнє ім'я та прізвище їх керівників практично неможливо. Це силова парамілітарна структура, тому адреса їх офісу і часу зібрань до останнього було таємною інформацією. Але відкритими є програмові засади і мета організації, про що й розповів "Справжній варті" один з їхніх керівників в місті Харкові, що має псевдо Говорун.