Всеукраїнське об‘єднання «Батьківщина» — українська політична партія, очолювана екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.
Всеукраїнська громадська організація «Громадянська позиція» — українська політична партія, яка очолюється Анатолієм Гриценком. Зареєстрована Міністерством юстиції 24 березня 2005 року.
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» — українська націоналістична партія, зареєстрована в 1995 році. Почала діяти з 1991 року. До лютого 2004 року мала назву Соціал-Національна партія України. Лідер партії — Олег Тягнибок.
Партія «Самопоміч» — українська політична партія, лідером якої є міський голова Львова Андрій Садовий. Зареєстрована 29 грудня 2012 року. Її назва перегукується з громадським об'єднанням «Самопоміч», створеним Садовим у жовтні 2004 року.
Народний фронт — політична партія, створена Арсенієм Яценюком і Олександром Турчиновим у 2014 році.
УДАР («Український Демократичний Альянс за Реформи») — всеукраїнська політична партія, яку очолює Віталій Кличко.
Демократичний альянс – українська політична партія, створена у 2010 році. Декларує свою діяльність на засадах християнсько-демократичної ідеології.
Українська соціал-демократична партія (УСДП) заснована в 1998 році після того, як частина обласних організацій СДПУ(о) не побажала залишатись у партії, «приватизованій олігархами». Називала себе єдиним послідовним носієм соціал-демократичної ідеології в Україні.
«Правий сектор» – молода політична сила, яка об'єднала кілька політичних і громадських організацій України з власною довгою історією і неоднозначною репутацією.
Сучасний політичний правий спектр України взагалі і Харківщини, зокрема, неможливо уявити без Народного Руху України, який за два десятиріччя свого існування зробив значний внесок в утворення та розбудову Української держави, яка, тим не менш, ще остаточно не відбулася. Серед тих, хто це розуміє, і Олександр Денисов, нинішній голова ХКО НРУ. Саме він і розповів "Справжній варті" про поточну ситуацію в крайовій організації.
Не часто випадає, що хоч і місцеву, але чисельну організацію очолює жінка. Саме з очільницею ХОО КУІН Ніною Виноградською-Якимчук "Варта" поспілкувалась.
Українська народна партія (УНП). Серед усіх харківських правих, мабуть, найбільш респектабельно виглядала ХОО УНП. Показна солідність була спричинена зовсім не якоюсь особливою повагою до її членів або значними здобутками власне партії. В період правління Арсена Авакова на посаді голови облдержадміністрації, УНП на Харківщині фактично була однією з партій влади.
  • 1
  • 2