УДАР

Середа, 22 жовтня 2014, 21:22
УДАР («Український Демократичний Альянс за Реформи») — всеукраїнська політична партія, яку очолює Віталій Кличко.
УДАР

Партія УДАР була створена 24 квітня 2010 року під час позачергового з'їзду політичної партії «Нова країна». Тоді було прийняте рішення про зміну її назви на «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». 7 липня 2010 року нова назва партії була зареєстрована у Міністерстві юстиції України. У 2012 році партія вперше взяла участь у виборах до Верховної Ради України.

На сьогодні у лавах партії «УДАР» понад 10 тисяч партійців у 24 регіонах країни. Усього функціонує понад 596 діючих організацій. Партія брала участь у виборах до місцевих рад у жовтні 2010 році. Нині 399 депутатів - представників партії «УДАР» - працюють у місцевих радах різних рівнів у 15 регіонах України.

Основні ідеологічні засади партії:

  • Розвиток України як демократичної держави.
  • Становлення соціально-ринкової економіки.
  • Забезпечення верховенства права, пріоритет громадянських прав та свобод.

Ключові завдання партії:

  • Зміна української політики за рахунок наближення її до інтересів суспільства та європейських стандартів, що дозволить перетворити Україну на успішну європейську державу.
  • Перехід до політики, яка базується на фундаментальних європейських цінностях. Саме базові цінності – верховенство права, повага до закону, дотримання прав та свобод, конкурентна демократія – можуть стати об’єднавчою основою стабільності та розвитку українського суспільства.
  • Необхідність проведення реформ на засадах соціально-ринкової економіки та консолідації суспільства.
  • Повернення на шлях демократичного розвитку України – проведення політичних реформ, спрямованих на створення збалансованої системи влади, розвиток демократичних інститутів та посилення ролі громадянського суспільства.
  • Зміцнення конституціоналізму як основи української державності. Створення Конституції Суспільного Договору.
comments powered by HyperComments