Астрологічний прогноз на 10 квітня. Не втручайтеся в хід подій

Четвер, 10 квітня 2014, 09:00
11-й/12-й місячний день (розпочнеться о 14.43). Місяць у Леві. Не можна допускати поспіху, квапливості і метушні: це лише нашкодить. Не втручайтеся поки в хід подій.
гороскоп
За твердженням зірок, сьогодні добре подумки бажати собі виконання своїх бажань, просити про щось: все збудеться.

Приступати до задуманого можна тільки в тому випадку, якщо усвідомлюєте весь процес до кінця. Обов'язкова умова - довести розпочату справу до логічного результату. Можна молитися, піклуватися про близьких, робити їм подарунки - і взагалі як можна більше виливати свою любов на інших людей. І, головне, - не плануйте на цей день дуже великі інтелектуальні або фізичні навантаження.

Коли ж настане 12-й місячний день, людей потягне на демонстрацію своїх талантів, посилиться бажання показати себе у всій своїй красі. Зросте потреба в компліментах, які в цей час будуть звучати якось по-особливому приємно.

А ось для різного роду справ цей період вважається нещасливим. Сьогодні не варто чогось починати і взагалі робити що-небудь, що має для вас особливе значення.

Добре зайнятися врегулюванням сімейних відносин, більше часу приділити кожному з членів сім'ї, особливо якщо раніше цього ніяк не вдавалося зробити.

У другу місячну фазу наростає енергія організму. Життєві сили поступово наближаються до свого піку. Необхідно допомогти організму легше перейти на розширення. Енергії і рідини організму людини направляються зсередини назовні - і він розширюється. Тому цей період найбільш сприятливий для очищення організму. А фізичну активність треба скоротити, щоб не розсіяти енергетичний потік.

В цей період стає вразливою область горла, шия і щитовидна залоза. Уникайте перенапруження голосових зв'язок, вживання дуже холодних напоїв.

Астрологи рекомендують вибирати одяг пастельних, заспокійливих тонів. Відмовтеся від яскравих забарвлень, від поєднання червоного з зеленим.

Камінь дня - місячний камінь (підсилює інтуїцію).