Астрологічний прогноз на 14 квітня

Понеділок, 14 квітня 2014, 07:28
15-й/16-й місячний день (0.00/18.05, критичний). Місяць у Діві. Налаштуйтеся на спокій і врівноваженість, не бігайте, не метушіться, посидьте на дієті.
Астрологічний прогноз на 14 квітня
Несприятлива перша половина дня. У ці години можуть утворитися різні складності в роботі і особистому житті. Вибачте, про себе, своїх товаришів по службі або домочадців за безцеремонна поведінка, але ні в якому разі не вчіть їх, як треба жити.

Небезпечними виявляться амбіції, а якщо спробувати перекласти відповідальність на іншого - то можна і зовсім створити собі великі неприємності.

Та й у другій половині дня багато людей відчувають надлишок енергії, яку необхідно направити в творче русло, інакше вона виплеснеться в агресивних, необдуманих вчинках.

Зараз дуже легко втратити над собою контроль. Загострюються нервові розлади, збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод, спостерігається зростання злочинності.

У медичному відношенні слід звернути увагу на роботу підшлункової залози (відбувається корекція її функції), на діафрагму. Краще всього в цей день поголодувати або посидіти на дієті.

Колір дня: блакитний, лазуровий, світло-синій, золотий.

Камінь дня - моріон (захищає від магії).