Астрологічний прогноз на 9 серпня

Субота, 9 серпня 2014, 09:00
14-й/15-й місячний день (0.00/19.13, критичний). Місяць у Козерозі, Водолії (з 16.51). Фраза дня: Я перетворюю кожну ситуацію можливість для особистісного зростання.
Астрологічний прогноз на 9 серпня

Девіз дня: тут і зараз. Пам'ятайте, що запас енергії, виділений сьогодні Місяцем, не можна запастися про запас. Якщо його не використовувати сьогодні, він пропаде дарма.

14-й місячний день обіцяє вдалі і фінансово вигідні починання. Причому такий шанс зірки дають лише раз у місяць – не пропустіть момент!

Щоб не потрапити у фінансову залежність, не давайте і не беріть у борг.

Деякі астрологічні школи стверджують, що чотирнадцяті місячну добу – час другої спроби. Ті, хто з якихось причин не встиг гармонійно потрапити в місячний ритм з початку місячного місяця, мають можливість зробити це зараз.

Відмінно проходить спілкування на всіх рівнях – з друзями, близькими, коханими, родичами, колегами, партнерами, начальниками, підлеглими, знайомими, незнайомими...

Здоров'я. Багато захворювання, особливо хронічні, можуть несподівано загостритися. Не можна навантажувати зір, уникайте різких ароматів. У медичному відношенні слід звернути увагу на роботу підшлункової залози (відбувається корекція її функції), на діафрагму.

Колір дня. Помаранчевий, сріблястий. Ігноруйте яскраво-зелені кольори.

Камінь дня. Гранат (оберігає від усіляких бід і неприємностей, зміцнює сімейні узи, оточуючи людей енергією щастя й благополуччя).