Гороскоп на 13 листопада 2017 року

Понеділок, 13 листопада 2017, 00:16
Гороскоп на сьогодні 13 листопада 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 13 листопада 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Овнам доведеться проявити старанність, дисциплінованість, відповідальність. Важливо залишатися в межах графіка, інструкцій, норм і стандартів, дотримуватися правил системи. Краще не виходити за рамки своїх обов'язків і статусу. Перешкоджати швидкому успіху може безлад, сумнів, погана координація зусиль, застаріле обладнання, низький тонус, а також непорозуміння з колегами, начальством, обслуговуючим персоналом, з представниками медицини, сервісів або бюрократичних інстанцій.

Телець (21.04 - 21.05)

Сьогодні можливості Тельців обмежені, що не означає тотального закриття шляхів. Найсильнішою стороною типових представників знака буде природна практичність, до якої зірки радять додати дійшлість і увага до деталей. Щоб добитися ідеального результату, може знадобитися більше часу і терпіння, ніж зазвичай. Необхідним етапом може стати шліфування, прискіпливий аналіз, пошук і ліквідація прихованих похибок. Не варто починати нові справи, проявляти ініціативу в особистому житті.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Для Близнюків день не самий комфортний, але у всьому можна знайти користь. Важливо уникати зневіри. Не варто нарікати на тимчасове відчуження та охолодження з близькими людьми: автономність дозволить мислити більш тверезо і об'єктивно. Замість прагнення до нових вершин, краще зберегти досягнуте, відсіяти зайве і застаріле. Корисно уточнити свої плани, цілі та переконання, територіальні і психологічні межі, службові та домашні обов'язки, справжню роль і офіційний статус в партнерських відносинах.

Рак (22.06 - 23.07)

Ракам варто тимчасово знизити запити і знайти корисне застосування того, що є. Сьогодні багато обмежень, може зірватися зустріч, бюрократична процедура чи візит до лікаря, стати більш проблематичною зв'язок. Можливі ускладнення на шляху, наприклад, у вигляді перевірок, уповільнених ремонтних робіт, труднощів з паркуванням і заправкою. Пошук може вести в глухий кут. Варто пам'ятати, що негативний результат деколи важливіше позитивного. Можна просунутися у дослідженні, отримати більше матеріалу для висновків.

Лев (24.07 - 23.08)

Левам зірки радять доводити до кінця будь-які заходи, в тому числі, нудні і неприємні. За основу краще взяти принцип розумної економії. Корисно звільнити шафи від зайвих речей, розплатитися з дрібними боргами, переглянути запас інструментів, ліків чи продуктів, уточнити грошові та інші розрахунки, почистити пошту і впорядкувати папки з діловими паперами. Рекомендується уникати невиправданих витрат, а також відкласти покупки, щодо необхідності та безпеки яких ви сумніваєтеся.

Діва (24.08 - 23.09)

Для Дів ключі до успіху - виваженість та конструктивність. Не завадить навести порядок в домі, на робочому місці й у власній свідомості. Доречна тимчасова дієта, не зашкодить загальне утримання як принцип. День не сприяє розкутості, провокує охолодження почуттів, відчуття самотності, пораженческий настрій. Може посилитися схильність до меланхолії, недовіра до окремих людей або світу в цілому. Можливо, ще раз нагадають про себе побутові, професійні, сімейні або шлюбні проблеми.

 

Терези (24.09 - 23.10)

Сьогодні у Терезів мало енергії, нестача тонусу відіб'ється на усіх справах. Може тимчасово знизитися апетит або ентузіазм, впасти інтерес до любові, творчості, задоволень. Не виключено, що вас знову відвідає один з давніх страхів, витіснений у підсвідомість. Тим не менш, зірки не радять сидіти без діла, а рекомендують лише скорегувати навантаження і уникати зовнішніх ініціатив. День підходить для досліджень, профілактики хвороб, систематизації даних, наведення порядку, позбавлення від непотрібного.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

День змушує Скорпіонів думати не про приємне, а про необхідному. Можливо, вами буде керувати професійний борг, фінансова або адміністративна зобов'язання, вірність колективної ідеї, планування майбутнього. Не виключено інтерес до соціальних подій, корпоративних проблем, обстановці в науковому світі. Багато справи зажадають системного прагматичного підходу. Щоб заходи цих доби дали потрібний результат, доведеться забути про лінь, повної незалежності, розвагах, особистих привілеях.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільці можуть зіткнутися з непереборним бар'єром, який не обов'язково буде споруджений зовнішніми обставинами. Поряд з професійними та бюрократичними обмеженнями, можуть зіграти роль ваші власні якості. Можливо, це буде ваш консерватизм, недостатній досвід, недисицплинированність, або неготовність розв'язувати важливі завдання, нести відповідальність. Може мати значення стан здоров'я. Можливо, ви розчаруєтеся у своїй професії, або вам доведеться довести свою профпридатність.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Сьогодні Козероги здатні добитися ідеального ефекту навіть в обмежених умовах і недосконалими засобами, вся справа в хороших стимули та наявність потрібного досвіду. При достатній особистої організованості, для вас не стане перешкодою застаріле обладнання, зовнішній хаос, дефіцит важливих деталей або точних даних. Тим не менш, зірки не радять вам братися за нові справи: у них чекає занадто багато «підводних каменів», від яких ви вже втомилися. Краще займатися завершенням проектів або наведенням порядку.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водолії можуть потрапити у скрутне становище,замкнутий простір, в лещата жорстких правил і термінів. Не виключено, що ви зіткнетеся з оборотною стороною своїх принципів. Можливо, доведеться виконувати чужу роботу, або шукати недоліки у власних проектах із залученням фахівців.Не кращий день для ризиків, експериментів, ініціативи, впровадження нововведень: може стримувати професійний борг, зовнішній контроль, можливі адміністративні проблеми, обмеження за станом здоров'я.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам зірки підказують, що це не найкращий день для діалогу. Позиція опонента може викликати сумніви, по відношенню до вас не виключені ворожість, відчуженість, неповага. Не рекомендується підписувати контракт, укладати союз або ставати членом спільноти, змінювати офіційний статус або посада. Небажано дебютний виступ, поява перед аудиторією. Без необхідності, не варто брати на себе функції посередника або консультанта, публічно представляти свої або загальні інтереси.