Хто каже, що діти будуть повертати субсидіальні борги батьків, той бреше

Понеділок, 6 листопада 2017, 14:04
Держава не забере у громадян назад субсидії
Хто каже, що діти будуть повертати субсидіальні борги батьків, той бреше

Субсидія – це безповоротна державна допомога, яка надається людині. І хто каже, що наші діти будуть повертати субсидіальні борги, той бреше /"розповсюжує міфи"/.

Тільки рішенням суду ці гроші від держави можна відібрати, якщо громадянин подав невправдиві дані про свої доходи, - повідомляє «Справжня Варта».

Про це заявив  Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в телеефірі.

Розенко: «Ніяких повернень субсидій апріорі не може бути. Будь-які повернення субсидій можуть відбуватися тільки в судовому порядку. Якщо це, умовно кажучи, вина конкретної людини, сім'ї. Якщо, наприклад, людина неправильно подає свої відомості - таке може бути. Але, якщо ви все чесно і правильно заповнили, ніяких повернень субсидій не може бути. Субсидія – це безповоротна державна допомога, яка надається людині ".

Павло Розенко закликав українців не вірити у міфи щодо системи субсидій. "Ще один із міфів, які розповсюджують, в тому числі наші політичні опоненти, що нібито людина не зможе продати квартиру, поки не відшкодує субсидії, або що діти повинні будуть повертати субсидії, які отримували батьки. Це все міфи, це все неправда», - наголосив він.

«Держава надає субсидії не для того, щоб потім щось забрати, а щоб зараз допомогти людям пережити цю непросту ситуацію з підвищенням тарифів», - підкреслив Розенко.

Як раніше писала «Справжня Варта»,

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments