Квартал на міському кладовищі №18, де поховані воїни АТО, приведуть до ладу

Середа, 19 квітня 2017, 15:11
Таке рішення було прийнято сьогодні, 19 квітня, на сесії Харківської міської ради
Квартал на міському кладовищі №18, де поховані воїни АТО, приведуть до ладу

На придбання намогильних споруд загиблим учасникам антитерористичної операції заплановано 1,5 млн грн.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, учасники АТО та родичі загиблих воїнів звернулися до міськради з проханням встановити намогильні споруди і привести до ладу квартал.

Сектор для поховання харківських бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, був виділений на міському кладовищі №18 у 2014 році. Також на цьому кладовищі є квартали для поховання ветеранів Другої світової війни та учасників локальних війн.

Як раніше писала «Справжня Варта», у Харкові поховали бійця батальйону "Київська Русь". Миколу Білоцерківця проводили на 18 міському кладовищі.

Йому було 26 років. Харків`янин, служив у 25-му батальйоні територіальної оборони "Київська Русь". Боєць мав позивний "Тихий".

Також лейтенант юстиції, юрист 17-го батальйону 57 ОМБР Юрій Литвиненко загинув під час проведення антитерористичної операції на сході України 16 грудня 2015 року. Указом Президента України від 8 квітня 2016 року він був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Пам'ять про лейтенанта Литвиненка увічнено у рідному селі Шелестове Коломацького району, у фойє школи, де свого часу він навчався

Нагадаємо, що у Лозовій поховали Сергія Миколайовича Петріщева, 1971 року народження, офіцера 92-ї окремої механізованої бригади, який 2 січня загинув у зоні проведення антитерористичної операції під Мар’їнкою.

comments powered by HyperComments