16-річний юнак повісився на очах у товариша

Понеділок, 20 грудня 2010, 12:05
У Кіровограді 16-річний юнак скоїв самогубство у недобудованій будівлі.
самогубство

До чергової частини Кіровського відділу міліції Кіровоградського МВ УМВС в області надійшло повідомлення про виявлення перехожим у недобудованій будівлі трупу чоловіка. Як згодом встановили правоохоронці, 16-річний хлопець скоїв самогубство, оскільки жити далі не бачив сенсу.

Юнак нещодавно вступив до навчального закладу. І, ніби, все в нього у новому колективі складалось добре. У навчанні проявляв здібності та на заняття ходив справно. З однолітками хлопець легко знаходив спільну мову.

Одного дня, після закінчення занять, неповнолітній разом із приятелями вирішив провести час разом. Пізно ввечері більшість компанії розійшлась. Хлопець додому йти ще не хотів і разом з товаришем домовились поблукати вулицями. По дорозі їм трапилась недобудована будівля, куди вони й завернули. Там юнаку й спало на думку покінчити життя самогубством. Він дістав мотузку та прив'язав до стелі й запропонував другові приєднатись. Той погодився, бо міркував, що товариш тоді відмовиться від нав'язливої ідеї. Зробивши дві петлі та ставши на приготовлені цеглини, хлопці домовились зробити це одночасно. Втім, ініціатор від свого задуму не відмовився і повісився. Приятель намагався врятувати його самотужки, не вийшло. Тоді він покликав перехожого на допомогу. Коли чоловік перерізав склом мотузку, то було вже пізно. Юнак не подавав ознак життя.

Працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області було проведено перевірку. Об'єктивних даних, які б вказували на те, що неповнолітнього було доведено до самогубства не встановлено.

Начальник ВКМСД УМВС в області Костянтин Ломакін радить дорослим, аби запобігти трагедії, приділяти підліткам більше уваги, цікавитись їх проблемами і переживаннями. Батькам слід завоювати довіру свого чада і стати його другом, однак не зловживати надмірною опікою та контролем. У разі, якщо помітили, що із дитиною не все гаразд, краще звернутись за допомогою до кваліфікованих фахівців.

comments powered by HyperComments