Правоохоронці "прикрили" шахрайську схему завозу автівок без розмитнення та реєстрації

Середа, 8 листопада 2017, 14:39
Шахраї проводили ці автівки через фальшивий консульський облік Республіки Польща
Правоохоронці "прикрили" шахрайську схему завозу автівок без розмитнення та реєстрації

72-річний українець організував шахрайську схему збагачення, пропонуючи через інтернет-оголошення «постійний консульський облік у Польщі», - повідомляє «Справжня Варта».

«Клієнтам фігурант кримінального провадження обіцяв за тисячу доларів офіційно поставити їх на консульський облік Республіки Польща та внести в закордонні паспорти відповідні відмітки консульства сусідньої країни. Ці штампи давали б змогу не тільки ввозити автомобілі без розмитнення та реєстрації, а й вивозити їх за територію лише раз на рік та безперешкодно повертатися назад», - відзначив керівник місцевої прокуратури №4 Володимир Купріянов.

Під час реалізації шахрайських дій особу затримали. У нього вилучили закордонний паспорт з проставленими відмітками та отримані за нього грошові кошти. За попередніми даними слідства, вилучені в ході обшуків у фігуранта провадження печатки були підробленими та жодного відношення не мали до офіційних структур інших країн.

Досудове розслідування проводиться за ст. 190 (шахрайство) та ст. 358 (підроблення печаток та штампів) КК України.

Як раніше писала «Справжня Варта», майно фармзаводу сенатора з харківськими зв'язками заарештовано у справі про розкрадання банківських грошей.

Рішенням райсуду Києва заарештовано майно  фармацевтичного заводу "Фармекс" /Україна, м. Бориспіль/.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments