Військовослужбовцям більше платитимуть за виконання бойових завдань у зоні АТО

П'ятниця, 31 березня 2017, 19:17
З квітня розмір грошової винагороди збільшується до 7500 гривень
Військовослужбовцям більше платитимуть за виконання бойових завдань у зоні АТО

Про це повідомив Президент Петро Порошенко – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України на урочистостях з нагоди випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

– Після консультацій з Міністром оборони, начальником Генерального штабу я прийняв рішення і доручив, щоб з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань в антитерористичній операції, – сказав Глава держави.

– Збільшуємо ще на 1500 гривень. І в цілому, додатково до заробітної платні, грошове забезпечення складатиме 7500 гривень, – додав Петро Порошенко, підкресливши, що йдеться про бійців, які виконують бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення.

За його словами, для тих, хто виконує бойові завдання на другій лінії, розмір надбавки буде збільшено на 1100 грн. «Загальний обсяг доплати буде складати 3500 гривень додатково», – сказав Президент і наголосив, що в обох випадках йдеться про додаткову надбавку до основної заробітної платні.

Як раніше писала «Справжня Варта», на Харківщині майже 5 тисяч учасників АТО отримали документи на землю. 25 січня більше сотні учасників АТО отримали виписки з Держземкадастру про реєстрацію земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва.

comments powered by HyperComments