Харківські ватерполісти поміряли сили у чемпіонаті країни

Понеділок, 28 березня 2016, 17:40
З харківського дербі стартував перший день п’ятого туру чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

«Слобожанець» переміг НТУ «ХПІ»-ШВСМ з рахунком 13:5 (2-0, 5-0, 3-1, 3-4).

«Перші два періоди гри «слобожанці» не дозволили харківським візаві хоча б розпечатати їх ворота, натомість самі забили суперникам сім голів», — повідомляють у команді. На третій хвилині матчу рахунок відкрив молодий гравець «Слобожанця» Кирило Наволоков, а на сьомій — подвоїв досвідчений ветеран В’ячеслав Скрипник.

На початку другого періоду він знову влучив. «Упродовж останньої чотирихвилинки другої чверті матчу «слобожанці» ще чотири рази змусили голкіпера ХПІ діставати м’яча із сітки своїх воріт. Голами відзначились Вадим Євстратов, Владислав Мужичук, Денис Гурцкая та за секунду до закінчення періоду – Михайло Черпак», — йдеться у повідомленні.

Після великої перерви «слобожанці» «холоднокровно і методично» нарощували перевагу, а супернику вдалося відкрити рахунок лише наприкінці третього періоду – 10:1. А ось четвертий період команді ХПІ вдалося залишили за собою, забивши на один гол більше. Проте матч закінчився перемогою «Слобожанця» — 13:5.

Сьогодні о 21:15 у басейні спорткомплексу Національного технічного університету «ХПІ» зустрінуться «Слобожанець» та «Динамо». У цьому протистоянні визначиться лідер турнірної таблиці — поки між командами паритет: кожна стала переможцем двох турів чемпіонату України.