Харків'яни перевершили турків та росіян у фігурному катанні

П'ятниця, 25 листопада 2016, 14:21
Харківські фігуристи стали першими, значно відірвавшися від суперників.

В змаганнях танцювальних пар на міжнародному турнірі з фігурного катання «Ice star-2016» (Мінськ, Білорусь) харків’яни Олександра Назарова та Максим Нікітін показали кращий за суперників результат як у короткій, так і у довільній програмі, та виграли з сумою 163.40 бала.

Дует з Туреччини – Алісу Агафонову та Альпера Учара, які посіли друге місце, харківські фігуристи перевершили на 7.46 бала. Бронзові медалі в цьому виді дісталися російській парі.

Варто відзначити, що на турнірі в Мінську українські фігуристи здобули чотири золоті медалі, повідомили в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.

Нагадаємо, харків'янка Марина Колесникова перемогла на Кубку України з плавання. Змагання у 25-метровому басейні відбулися у Білій Церкві Київської області. В турнірі взяли участь плавці зі всієї України, а за його підсумками на рахунку збірної Харківської області були одна золота, п'ять срібних та дві бронзові нагороди, повідомляють в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.