Хворі харків'яни отримають більше грошей на лікування

Четвер, 25 травня 2017, 18:32
Харківська обласна рада VII скликання збільшила видатки на сферу охорони здоров’я
Хворі харків'яни отримають більше грошей на лікування

Понад 7,3 млн грн додатково виділили на придбання витратних матеріалів для проведення гемодіалізу та перитонеального діалізу хворим на хронічну ниркову недостатність, - повідомляє «Справжня Варта».

Кошти також виділено на придбання антирабічної сироватки для надання допомоги громадянам при укусах тварин.

Понад 3 млн грн спрямували на придбання ендопротезів, надання медичної допомоги матері й дитині, на кардіостимулятори для хворих з важкими розладами серцевого ритму, на стенування, придбання витратних матеріалів для проведення складних хірургічних втручань на серці.

Окрім того, змінами до бюджету передбачено збільшення фінансування на ремонт КЗОЗ «Обласний туберкульозний дитячий санаторій», КЗОЗ «Обласна дитяча клінічна лікарня №1».

Також збільшується фінансування і на лікування катаракти в осіб з інвалідністю та ветеранів війни, забезпечення слуховими апаратами осіб з інвалідністю та ветеранів війни, придбання витратних матеріалів для проведення складних хірургічних втручань дітям при вроджених вадах серця. 

Як раніше писала «Справжня Варта»,50 аптек Харкова продають дешеві ліки/ Перелік.

Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу і бронхіальної астми, оскільки саме ці хвороби найбільше впливають на показники смертності населення або істотно знижують якість життя пацієнта і ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутися до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти ло аптеки, що бере участь в програмі, і отримати обрані ліки.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments