Поліція визнала незадовільним стан державної автодороги/ Фото
![Поліція визнала незадовільним стан державної автодороги/ Фото](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11322/1132147/thumb-item-523x340-5ffd.jpg)
Перевірку автомобільної дороги державного значення «Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка» 85 км + 900 м було проведено у рамках перевірки доріг всього Балаклійського району.
Перевірялися стан покриття проїзної частини, узбіч, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, дорожніх знаків, огороджень, зовнішнього освітлення, а також облаштування залізничних переїздів, - повідомили у ГУНП.
Сьогодні питання про стан доріг поставила голова ХОДА Юлія Світлична на засіданні Ради регіонів.
«Запроваджується новий підхід щодо збільшення бюджету на розвиток автомобільної інфраструктури та ремонти доріг, - сказала голова ХОДА. – Питання поганого стану доріг в Україні потрібно вирішувати, і саме нові проекти та підходи дадуть можливість збільшити бюджет, який виділяється на ремонти та реконструкції. Ситуація справді складна, але її потрібно вирішувати. І найкращий час – саме зараз».