У Харкові пройде масштабний екофестиваль

Вівторок, 4 квітня 2017, 23:55
Перший фестиваль зеленої культури GreenFest пройде 8 квітня в парку Перемоги на Салтівці.
У Харкові пройде масштабний екофестиваль

Як повідомив засновник фестивалю Руслан Мірошниченко, мета цього заходу – привернути увагу харків'ян до проблеми екології та озеленити місто, створити умови для ековідпочинку, який збере всіх, хто хоче отримати корисний досвід і знання про екологію та підвищити рівень громадянської активності. У програмі заходу – садіння дерев, концерт, екологічний ярмарок, майстер-класи, конкурси, інформаційно-просвітницька робота на екологічну тему, окремі секції будуть присвячені дозвіллю дітей.

Кожен бажаючий зможе висадити в парку Перемоги саджанець, інвентар учасникам заходу нададуть, будуть організований кава-брейк та обід. Початок фестивалю – об 11:00. У цей же час почнеться і концерт.

«Під час екофестивалю ми плануємо висадити близько 1,5 тисячі дерев. Ми запрошуємо жителів сусідніх районів приєднатися до цієї ініціативи. Вони зможуть взяти саджанці і посадити їх у себе у дворі. Ми хочемо, щоб наш захід було сімейним, щоб в ньому взяли участь всі – і діти і дорослі», – підкреслив Руслан Мірошниченко.

В парку планується посадити берези, горобини, каштани, липи. Також учасники фестивалю зможуть самі зробити і повісити шпаківні. Всього планують встановити близько 100 шпаківень.

Організатор фестивалю Артемій Самойлов зазначив, що у екозаході зможуть взяти участь і люди з обмеженими можливостями. Для цього організовано транспорт і працюватимуть волонтери, які будуть цим людям допомагати. Заявки на транспорт приймаються за телефоном, вказаним на цій сторінці у Фейсбуці. Також там можна ознайомитися з повною програмою заходу.

Організатори планують проводити подібні заходи двічі на рік і в інших місцях Харкова.

comments powered by HyperComments