Рух по провулку Лопатинському буде тимчасово заборонений

П'ятниця, 26 січня 2018, 09:11
Відповідні зміни пов’язані проведенням процедури кронування дерев.
Рух по провулку Лопатинському буде тимчасово заборонений

Транспортний транспорту по Лопатинському провулку - на ділянці від вулиці Ковальської до провулку Соляниківського - буде заборонений з 9:30 до 12:30 26 січня. Як повідомляє Департамент інфраструктури, подібні зміни пов’язані з проведенням процедури кронування дерев, які знаходяться в аварійному стані.  

На давний відрізок часу автобуси будуть курсувати наступним чином:

№147е, 246е (при русі у бік пр. Гагаріна): вул. Ковальська - вул. Університетська - Гімназійна набережна - вул. Вернадського і далі за маршрутом.

Також через проведення робіт з 10:00 до 13:00 буде заборонено рух тролейбусів по вул. Ковальській, пров. Лопатинському, пров. Соляниківському і пров. Подільському.

Тролейбуси курсуватимуть наступним чином:

№3: вул. 12 Квітня - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна;

№5: аеропорт - вул. Аерофлотська - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна;

№6: залізнична станція «Основа» - вул. Валдайська - вул. Деповська - вул. Південнопроектна - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна.

Як повідомляла «Справжня варта», Харків посів одне з перших місць серед інших регіонів України за кількістю аварій на дорогах. Тут, починаючи з 1 січня 2015 по 31 серпня 2017 року сталося 29 509 ДТП.

comments powered by HyperComments