На Харківщині будують ще один інклюзивно-ресурсний центр

Субота, 4 серпня 2018, 15:03
Послугами Шевченківського інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами планують охопити близько 200 маленьких жителів району.
На Харківщині будують ще один інклюзивно-ресурсний центр

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Це діти, яким рекомендована інклюзивна форма навчання, а також ті, які за психолого-педагогічними спостереженнями спеціалістів закладів загальної середньої освіти мають порушення мовлення та відставання у розвитку. Створення центру фінансують коштом обласного та районного бюджетів.

«Створення такого центру в Шевченківському районі є надзвичайно важливим і необхідним. Наразі завершено капітальний ремонт фасаду будівлі, де розміститься центр. Триває капітальний ремонт внутрішніх приміщень та проводяться роботи щодо забезпечення меблями та необхідним обладнанням», - розповіла начальник відділу освіти Шевченківської РДА Юлія Бобрусь.

У навчальному центрі з учнями працюватимуть спеціалісти, серед яких: психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог та вчитель лікувальної фізичної культури. До початку нового навчального року ремонтні роботи та облаштування в приміщенні планують закінчити.

comments powered by HyperComments