Харків'янам покажуть «Слобожанське розмаїття»

Субота, 11 серпня 2018, 15:56
Обласний центр культури і мистецтва презентує виставку «Слобожанське розмаїття» 14 серпня.
Харків'янам покажуть «Слобожанське розмаїття»

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Експозиція більшою мірою сфокусована на репрезентації творів майстрів народної творчості, як автентичних етносувенірів.

Їх популяризація підтримує ідею брендування України як країни майстрів, і Слобожанщини - як яскравого творчого регіону з глибокими самобутніми традиціями. 

Основна частина виставки – це роботи обласного конкурсу «Слобожанський сувенір», їх доповнюють оригінальні позаконкурсні роботи майстрів народної творчості та колекція витинанок Валківської школи мистецтв.

Конкурс «Слобожанський сувенір» започатковано Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради. Всього на конкурс представлено понад 60 зразків сувенірних виробів з 15 районів області, а також міст Ізюм, Первомайський та Харків. Конкурсні роботи  представлені  у двох номінаціях: «Сувенір району Харківської області» і «Сувенір Харківщини».

Для організаторів цей конкурс став певним дослідженням сутності сувеніру, пошуком найбільш цікавих форм, вивченням творчого потенціалу Слобожанщини. А для майстрів – викликом та випробуванням власних творчих сил, можливістю поглянути на власні вироби з точки зору комерційної і туристичної привабливості.

Окрім предметних сувенірів, на відкритті виставки буде презентовано проект «Сувенір своїми руками» від арт-подорожей «Помандруємо», а майстриня Оксана Менткевич ознайомить гостей з традиційними українськими обрядовими стравами.

Відкриття виставки відбудеться 14 серпня о 15:00 за адресою: вул. Пушкінська, 62.

comments powered by HyperComments