Що харківські туроператори робили у Львові

Середа, 17 жовтня 2018, 19:18
Харківщину представили на туристичній виставці у Львові.
Що харківські туроператори робили у Львові

19-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» проходить у ці дні в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

17 жовтня окремо від основної програми відбулася презентація Харківщини туристичної.

Розкішний готичний парково-палацовий ансамбль на сході України та найбільший на момент будівництва перший радянський хмарочос; сліпучо яскраві крейдяні гори з грядою каньйонів і ущелин та власна пустеля; «Сільський Ермітаж» та потаємні стежки, де філософ Григорій Сковорода віддавався роздумам; в Україні найбільше «Оглядове колесо» та найстаріший театр.

«Уже перший день роботи на виставковому стенді «Харківщина туристична» показав, що харківські туристичні продукти і наші об’єкти, від музеїв до національних природних парків, цікаві львів'янам. Напередодні новорічних і різдвяних свят ми пропонуємо запланувати вікенд на Харківщині, адже вибір екскурсій на один, два й три дні – достатній, наприклад «Вогні новорічного Харкова», «Екоподорож «Під градусом» та інші», – розповіла директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок.

У ході виставки відбувається презентація туристичних продуктів різних регіонів України та закордоння, а також інноваційних проектів у туристичній сфері.

Львівський форум, як вважають спеціалісти, – визначна подія у туристичному бізнесі західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення. Цього року налічується понад 80 експонентів, а туристичний потенціал України представлено на стендах Харківщини, Закарпаття, Хмельницького, Херсонщини, Полтави, Кропивницького, Кам’янець-Подільського, Дніпра, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківщини, Рівного, Миколаєва та Львівщини.

comments powered by HyperComments