Харківська мерія та ХОДА міняють графіки роботи
Вівторок, 23 червня 2020, 14:58
Через карантинні обмеження деякі владні структури Харкова починають робочий день на годину раніше.
Про це повідомили у прес-службах Харківської міськради і ХОДА.
Починаючи відсьогодні робочий день буде розпочинатись о 8 годині ранку (замість 9-ї), закінчуватись – о 17.00.
Нагадаємо, за останню добу в Харківській області зафіксували 33 нових випадків захворювання на COVID. Карантин у регіоні подовжено до 31 липня.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments