Світлична та заступник Голови СБ України Поярков представили нового начальника Управління СБУ в Харківській області

П'ятниця, 5 травня 2017, 12:59
Керівництво обласного УСБУ може повністю розраховувати на підтримку ХОДА в питаннях забезпечення миру та стабільності на Харківщині
Світлична та заступник Голови СБ України Поярков представили  нового начальника Управління СБУ в Харківській області

Про це заявила 5 травня губернаторка під час офіційного представлення нового керівника колективу управління.

«Я вітаю Андрія Володимировича з призначенням на відповідальну посаду. Багато хто з нас знає цю людину. Він має досвід роботи в обласних управліннях СБУ Харківської, Івано-Франківської та Запорізької областей, працював у Головному управлінні СБУ. Відгуки завжди були однакові: професійний, рішучий і вольовий офіцер. Саме такий керівник потрібен Харківській області», - сказала Юлія Світлична.

Вона також акцентувала увагу на тому, що попереду в нового керівника багато роботи, адже Харківська область є прифронтовою територією.

«11 районів Харківської області межують з Російською Федерацією та зоною АТО. Наш регіон є крайньою мирною точкою не лише України, але й усієї Європи. Це накладає свій відбиток відповідальності», - сказала Юлія Світлична. 

У свою чергу, Вадим Поярков зазначив, що лише тісні робочі стосунки Харківського управління СБУ з керівництвом області, органами силового блоку, громадськістю і патріотичними організаціями дозволять регіону зберегти за собою статус основного форпосту незалежності України.

Як раніше писала «Справжня Варта», голова ХОДА Юлія Світлична підкреслила, що Андрій Носач є досвідченим офіцером, який неодноразово брав участь у проведенні найбільш важливих оперативно-розшукових та антидиверсійних заходів національного значення.

«До того ж, полковник Носач є учасником бойових дій у зоні АТО», - відзначила керівник області.

 В органах державної безпеки Андрій Носач служить протягом 17 років. За освітою - юрист, у 2000 році закінчив Харківський університет внутрішніх справ. До призначення керівником Харківського регіонального органу СБУ він очолював один з підрозділів у Головному управлінні по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України, а ще раніше обіймав посаду заступника начальника Управління СБУ в Запорізькій області. У Харківському управлінні служив з 2000 до 2010 року, пройшовши шлях від оперуповноваженого міжрайонного відділу до заступника начальника Головного відділу «К».

comments powered by HyperComments