Вже відомо, хто став чемпіоном Харківської шкільної бадмінтонної ліги

Неділя, 23 квітня 2017, 17:35
20 квітня в Школі вищої спортивної майстерності пройшов фінал четвертого сезону Харківської шкільної бадмінтонної ліги.

Як повідомляє прес-служба міськради, кубок був завойований командою Харківської загальноосвітньої школи №109, яка є чемпіоном Шевченківського району. Вона здобула перемогу з рахунком з рахунком 3:1. Друге місце дісталося Харківському ліцею №89, а, відповідно, третє – команді Харківської гімназії №46 імені Ломоносова

До цього три місяці 620 учнів зі 118 харківських шкіл боролися за право вийти у фінальну стадію Харківської шкільної бадмінтонної ліги. До фіналу дійшли чемпіони і віце-чемпіони дев'яти районів Харкова.

Як повідомляла «Справжня варта», нещодавно харківські спортсменки стали чемпіонками України з плавання. В даному чемпіонаті, в якому брали участь дівчата до 17 років і юнаки до 18 років, харківські учасники здобули 16 медалей. А до цього під час чемпіонату Європи з бадмінтону серед юніорів, який проходив у Франції, харківська спортсменка посіла друге місце.